• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do G203
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Optyk (logitech g203)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: wolniejszą od M12 MIDI
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: około 50x45cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: niezbyt
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejsza
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: mógłbym dać jakieś 50zł ale to musiałaby być rozmiarów 50x45cm
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): obecna podkładka jest obecnie trochę zbyt szybka a to w połączeniu z logitech'em g203 zmusiło mnie do zmiejszenia czułości w cs'ie. poprzednia mysz troche i zmieniła charakterystykę ślizgu i czasem mam wrażenie ze sie mysz troche hamuje. myślałem nad DM Pad L ale nie wiem czy chciałbym ryzykować wydaniem wiekszej ilości kasy na wersję XL
Odpowiedz
#2
DM ma bardzo podobny ślizg, więc kupno nie ma sensu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
W takim razie qck+ poczekam na black friday. dzieki za pomoc :D
Odpowiedz
#4
możesz wziąć G240 lub G640 - wolniejsza, fajny feeling. Do Logitecha myszek pasuje ;D
Odpowiedz
#5
g240 za mała a g640 za droga :/ ale dzięki za informacje a recenzje sobie poczytam :D
Odpowiedz
#6
patrz czy nei pojawi sie taito 2017 na przecenie gdzies, znacznie lepsza podkladka od qcka
Odpowiedz
#7
a jakieś nadzieje na przecene zowie GS-R?
Odpowiedz
#8
Mam na zbyciu nową qck plus+ 450x400 za 40 dyszki+ kw
i nowa taito 2k17 xxl za stówkę + kw
w razie czego pisz
Odpowiedz
#9
a jakieś opinie względem PROPAD Extra Large?
Odpowiedz
#10
Propad to taki gorszy Taito moim zdaniem ;p Troszkę szybszy (nieznacznie), feeling podobny, ale kontrola ruchu jakby poziom niżej, choć nie jest źle. Ale nie wytrzymałem i się z niej przesiadłem
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.