• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze myszki
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:  Noname z markketu
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: ----
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):-----
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):----
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS 1.6 i Global 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Brak
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Obecnie nie ,jednak nie zaszkodzą 2 po lewej stroniee
  • twój budżet:150 max. 200 jeśli warto dołożyć 
  • jaki chwyt stosujesz:  Cos miedzy fingerem a clawem ,w sumie nie umiem ocenić 
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): dokladnie 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? Szer. okolo 2,1 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Możliwe ze na typowego palma 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Musi miec zakres od 400 do 800 dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: cala
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Najlepiej by bylo
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
  • Pozdrawiam ;)
#2
Bierz CM Alcor, będzie to znaczna poprawa w stosunku do jakiś nonemów. Jak już dopłacać to do kwoty 220-230zł (np. Zowie Fk1, Zowie ZA12).
#3
Dzięki za odpowiedz ,bardziej myślałem o jakiejś symetrycznej myszy.
#4
mmm ZA12 będzie spoko, jak możesz do dołóż i masz fajną myszkę ^^
#5
To jednak 250 zl ,kupa kasy. W tej cenie brałbym FK1/EC1
Jeśli faktycznie warto to dołożę ,jednak szkoda mi 250 zl za mysz ,liczyłem max. 200
A z profilowanych co myślicie o deathadderze 2013 ?
#6
Przy 20cm dłoni spokojnie chwycisz ją jak opisujesz. Wg mnie możesz brać DA, jest to na pewno dobra myszka aby zacząć przygodę z lepszym sprzętem.
#7
Dzięki za odp. ,potrzebuje jeszcze taniej podkładki ,myślałem o A4Tech MP500.

Nie chce zakładać nowego tematu ale szukam tez klawiatury do 50 zl ,chce tylko żeby była cicha i dobrze się na niej grało (nie liczę na cuda w tej cenie)
Pozdrawiam
#8
podkładka, lepsza jest Natec M11 (3 rozmiary są). Klawiaturę do 50zł, to w sumie tylko coś od a4techa z tych mega budżetowych. Jakościowo to jedna i to samo :P
#9
Nie liczę na nic kozackiego ,tylko cichego i wygodnego :D
#10
Microsoft Wired Keyboard 600
Używałem jej około tydzień, na pewno jest cicha i moim zdaniem bardzo wygodna dzięki temu, że jest lekko wygięta co widać na tym zdjęciu:
http://i.ytimg.com/vi/Ey3FLBPyTLY/maxresdefault.jpg
Przy okazji robi wrażenie klawiatury z materiałów lepszej jakości niż a4techy w tej samej cenie (no wiadomo, nadal nie jest to maybach wśród klawiatur), chociaż najlepiej przymierz sobie w sklepie i sam oceń, która pasuje ci najlepiej, w tym przedziale cenowym nie ma raczej dużych różnic jakościowych.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.