• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110
Cholera, pomyliłam się i kupiłam King Size, matko jaka wielka, co ja z nią zrobię haha
Plus takiej dużej podkładki (położyłam w pionie), to to, że ręka się nie poci, obejmuje całą, no i kabel od myszki jak jest na mouse bungee i lekko dłuższy zrobię, to teraz nie stuka o stół, bo podkładka amortyzuje i jest cicho. Co prawda bycza jest, można śmiało latać myszką wszędzie :D
Co do ślizgu, to ma bardzo dobry, fajna jest :) Chyba taki sam jak Kanga. No i grubości nie czuć jak się położy całą rękę.
Dziwi mnie to, że produkt jest na wyczerpaniu, ledwo go można dostać. Jest parę sklepów w których zostały ostatnie sztuki, nie mówiąc już że topowe sklepy jej nie mają.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
bo to najlepszy szmaciak na rynku w tym momencie ;)
Odpowiedz
To tym bardziej powinni ich narobić zapasów, a tu się prawie pokończyły, tak jakby dostawy towaru już nie przewidywali...
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Dla mnie Kanga (Dziękuję!), to kosmos.
Wypłowiały Qck chyba mnie nie opuści.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Znaczy się podoba się Kanga? :) A wypłowiały qck lepszy? Bo nie bardzo zrozumiałam :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Strasznie szybka na tle "Kucyka".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
A tak, qck jest dość wolna, też zauważyłam tą różnicę. Jedna i druga dobra, korzystałam sporo czasu i z qck, głównie z wersji limitowanych z nadrukiem z gier i świetne były, ale przeszłam na jednolite czarne, jakoś mam wrażenie że na nich lepiej się prowadzi myszkę. Kontrola w qck jest dobra, ale Kanga mi jakoś bardziej odpowiadała. Jest podobna do Taito. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia do powierzchni podkładki. Taito i Kanga stawiam na równym miejscu 1, tak samo jak i Logitech G240, ale w połączeniu z drugą podkładką, np. Kanga, by uzyskać odpowiednią grubość i jeszcze lepszy ślizg.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Posiadam ją od 2011 roku, aktualne Qck są ciut inne.
Dodatkowo, wiadomo iż przez lata straciła na ślizgu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Z tego co pamiętam qck nie prostowała się od razu po wyjęciu z opakowania, miała zgięte brzegi, a Kanga od razu ładnie leży, no i te logo po lewej, wolę po prawej. Łooo moja przez lata byłaby nieźle wytarta :D Teraz zmieniam podkładki średnio co kilka miesięcy.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
A chcę się zapytać o myszki:
Cougar Revenger S
i
Cougar Minos X5

Revenger czytałam recenzję Waszą i jest wychwalana. A Minos chyba jeszcze nie recenzjowaliście? Czym one się różnią? Minos jest mniejsza? Myślę o przetestowaniu jednej z nich, tylko nie wiem która będzie dla mnie bardziej odpowiednia pod dłoń 17 cm i czy obie są wygodne?
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.