• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone Pure Owl-Eye vs Steelseries Rival 110
#91
Kształt zachowały ;)
Takie wady dla mnie, to żadne.
Wytwór i kolej rzeczy w fabryce.
G400 ma chyba wszystko co uznałabyś za wadę, mimo to pochodzi z czasów, gdzie Logitech ciągnął dalej linię MXów.
Większość z nich (MX510, MX518), działa do dzisiaj, mając po 10 lat.
Po prostu nie ma co się w nich zepsuć.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#92
Serio? WOW podziwiam i zazdroszczę że przyjąłbyś z otwartymi rękami moje egzemplarze myszek :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#93
W większości to cóż, nic innego jak naturalna kolej rzeczy.
W niektórych przypadkach to bieg w nieskończoność.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#94
Wiem że to się zdarza, jak w każdych innych produktach, tylko niesprawiedliwym jest to, że ja dostaje wadliwe, a ktoś inny idealne, nie raz widziałam tu na forum, chociażby myszki które dostawali do testów były bez wad, przykładowo DM3 mini, pokazali filmik jak oba przyciski chodzą lux. Więc trochę człowieka buzuje w środku, że ja mam gorsze, a inni cieszą się dobrym egzemplarzem.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#95
Życie Ewelinko, życie :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#96
Life is brutal and full of zasadzkas :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#97
Muszę przyznać że się myliłam. Co do wady przycisków w Kone Pure SE. Byłam pewna że to wada fabryczna, a dziś przysłali inny egzemplarz i okazał się prawie identyczny, bez wad, po prostu w tym modelu przyciski główne, zwłaszcza lewy, bo prawy ujdzie, to w obu egzemplarzach lewy jest tragiczny. Te przyciski są twarde, głośne, mają nieprzyjemny klik z takim ciężkim pogłosem. Dodam że zdecydowanie wolę głośny klik G203, jest przyjemniejszy od SE. Nie wiedziałam, że producent celowo zastosował tak złe przyciski, byłam na 100% pewna że to wada. Dlatego więcej nie poszukuję dobrego egzemplarza, bo każdy kolejny będzie tak sam. W innym myszkach jak widziałam wadliwy przycisk, to kolejne egzemplarze już miały dobry, dlatego wiem że w innych myszkach po prostu trafiła mi się wadliwa. A w przypadku Kone Pure SE to są właśnie takiej kiepskiej jakości przyciski, najgorsze jakie testowałam. To tyle, przynajmniej nie muszę więcej szukać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#98
Kurcze, te "żelazka" robią coraz to bardziej płaskie :D

[Obrazek: Screenshot_3.png]
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#99
hehe, ja mam takie żelazko i ciągle w pomiętej koszuli chodzę i nie wiem czego to wina ;/ przecież mam najpopularniejsze żelazko :(

PS. ciężko jest zaimplementować omrony 50M aby miały dobry klik (steelseries się to wyjątkowo udało). Jak je wlutowywałem do kilku myszek to wszędzie klik stawał się tragiczny ;p
Odpowiedz
Bo musisz mocniej przyciskać te żelazko, wtedy będzie dobrze wyprasowane :D
Tak? Nie wiedziałam. Z tego co słyszałam to Omrony najlepsze są i w innych myszkach dobrze działają.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.