• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gateronki
#1
Cześć. Długo zwlekałem ze zmianą klawiatury, miałem już brać K65 na MX Speedach, ale jakoś wyszło, że poczytałem trochę o gateronach... I postanowiłem ich spróbować, lecz nie mam pojęcia jaką klawiaturę wybrać. Myślałem o Apexie co go recenzowaliście, ale nie wiem, czy to najlepsza opcja, zwłaszcza, że klawiatury na gateronach są z reguły tanie.
Dobór klawiatury
  • twój budżet: no powiedzmy że do 800, ale widziałem dużo tańsze klawki na gateronach :D
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?mechanik
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: Gateron Red

    1. czy masz masywne dłonie czy nie?
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze?
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? tak
  • czy chcesz podświetlenie? RGB/czerwone/białe (chociaż czerwone trochę mi się znudziło, ale ostatecznie też może być)
  • czy chcesz makra? Nie potrzebuję
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie potrzebuję
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Nie potrzebuję
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? TKL, lub full size (może nie być tylko num pada)
  • twoje uwagi (wygląd, firma): -
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
ech to znowu Ty.... :D
masz hajs - bierz Apexa
Hya mówił, że dorba klawka, ale nigdy by za nią tyle nie dał
Zwykłe gaterony będą gorsze od tych w Apexie i moim zdaniem też do zwykłych Cherry (dlatego są tanie)
Odpowiedz
#3
Tak, to znowu ja, też się cieszę, ideał myszy się znalazł czas na klawkę xD!
Skoro mówio bierz Apexa, to biere apexa, dzięki :)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
szybki chlopczyk ;p
nie będziesz zawiedziony ;D
Odpowiedz
#5
jeżeli by spadła o 100 zł cena tego apexa to naprawdę warto brać, bo sama klawiatura nie ma sobie wiele do zarzucenia. Patrząc po ostatnich produktach SS to nie zdziwiłbym się jakby SS zagwarantował sobie właśnie, że te gaterony mają być super wykonane. Po kliku mogę powiedzieć, że na pewno są fajniejsze od cherry mx

kiedy zwykłe gaterony też są bardzo fajne ;) nie wiem tylko czy aż taka równosć mają jak te od SS ale to zobaczymy jeszcze ..
Odpowiedz
#6
ja bym powiedział, że są to na pewno switche lepsze od wszystkich innych podróbek, ale czy od Cherry... tego nie wiem ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.