• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EC-B
#1
A co to Zowie nowego przygotowało? :> https://www.youtube.com/watch?v=-5Ksf2Bn-og
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Teraz będzie można polecać.
Nie chcesz się wygadać zanim Azjata zrobi porutę w twoim wątku?:)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Jesli bedzie cena dobra to zaczne trzymac hajs bo g203 trzymam dalej jak g400. Czyli ec2-b nadchodze
Odpowiedz
#4
Propo... o co chodzi z tym azjatą? Jakiś bot sie na forum wbił?
Odpowiedz
#5
Tak.
Stwierdził, że Czyszczu się nudzi, więc mu coś załatwi ;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
W sumie to on jeszcze tego watku nie ruszył i tylko tego xd
Odpowiedz
#7
nie da się uniknąć niestety botów ;/ tyle, że tu jest tak nieżyciowa rejestracja, że i tak mało tego gówna się pojawia na szczęście :P
Odpowiedz
#8
A tak ogólnie, to jakie przemyślenia na temat samej myszy? Jak dla mnie, to niby spoko, ale liczyłem jednak na to, że wrzucą te Omrony ^^ No i nie jestem jakoś do tych ślizgów przekonany.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#9
ja bym przerobił te ich przyciski na mniejszy overtravel, żeby były coś a'la logitechowe lub ostatnie SS i tego scrolla wymienił.... same przełączniki Huano są ok.

Także jak dla mnie to trochę słaba ta zmiana, jak konkurencja jest obecnie ogromna ...

osobiście to wybrałbym teraz rivala 310 zamiast ec1-b
Odpowiedz
#10
https://www.twitch.tv/videos/185551499 review
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.