• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z mikrofonem ~300 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Natec Genesis H44
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? 
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) ASROCK, modelu nie pamiętam a w systeminfo mi nie pokazuje :( (Bug To be filled by O.E.M w W10)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 90% do gier, reszta muzyka
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Każdej :D
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz) Raczej półotwarte-zamknięte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Większą scenę
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Być może w przyszłości, aktualnie nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Słaba jakość kabla, czasami szumiący mikrofon
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Brak

Odpowiedz
#2
Do 300zł nie znajdziesz słuchawek z mikrofonem nadających się do CS:GO. Lepiej wziąć jakieś dobre słuchawki i do tego przypinany do kabla mikrofon Zalman Mic 1, który jakościowo i tak będzie lepszy niż mikrofony w słuchawkach w tym budżecie.
Odpowiedz
#3
A Cloudy I/Stingery/HMC631?
Odpowiedz
#4
(10-25-2017, 04:26 PM)spidster135 napisał(a): Do 300zł nie znajdziesz słuchawek z mikrofonem nadających się do CS:GO. Lepiej wziąć jakieś dobre słuchawki i do tego przypinany do kabla mikrofon Zalman Mic 1, który jakościowo i tak będzie lepszy niż mikrofony w słuchawkach w tym budżecie.

Dokładnie, tego powinieneś się trzymać.
Polecam isk hd 9999 + dodatkowy mikrofon
Jeśli chodzi o komfort to nie znajdziesz nic lepszego nawet w kilka, kilkanaście stówek droższych, flagowych słuchawkach.
Słuchawki biją na głowę nie jedne słuchawki "monitorowe" na rynku, obecnie to moje główne słuksy za sprawą tego, że są wygodne i dodatkowo dźwięk jak dla mnie jest w nich przepiękny.
Obecnie używam ich razem z zxr i nie widzę potrzeby powrotu do moich bd 990 ;)
dodatkowo na plus konstrukcja jest niemalże niezniszczalna.
Odpowiedz
#5
Wolałbym jednak headset, aczkolwiek ISK to ciekawa propozycja :)
Odpowiedz
#6
Jeśli jesteś "ogarniętym" graczem cs'a to odradzam kupno hyperx.
Nawet na mojej zxr nie zagrały odpowiednio scenicznie.
Nie wyobrażam sobie powrotu do nich po przesiadce na isk / bd 990

HMC631 nie miałem okazji przetestować aczklwiek podobno grajką całkiem nieźle z ciemniejszym źródłem,
scenicznie również całkiem nieźle..

Stingery szczerze dopiero sprawdziłem po wpisaniu ich w google grafika ^^ pierwszy raz słyszę o nich.
Odpowiedz
#7
To sam nie wiem, jednak wygoda headsetu do mnie przemawia, zawsze użytkowałem tego typu sprzęt :(
W takim razie jakie macie propozycje słuchawek i ewentualnie oddzielnego mikro w tym budżecie?
Odpowiedz
#8
Do integry najlepiej w tej cenie wyjdzie ISK HD 9999 + Zalman Mic 1, który przyczepiasz do kabla i jest jak "hedset".
Odpowiedz
#9
HMC są bardzo przystępne pod względem tego jak grają no i mikrofonu - bardzo dobry. Aczkolwiek są niewygodne ;p I obecnie nowsze sztuki są dość awaryjne
Odpowiedz
#10
A zamiast tego Zalmana znajdzie się jakiś inny mikrofon? Przypinanie na klips do mnie nie przemawia :p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.