• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie ZA
#1
Wiemy jak bardzo czekacie na recenzje tych myszek dlatego, powoli zaczynamy je już testować. Tak wstępnie postaramy się napisać tu za kilka dni. Będziemy mieli dla was nawet bezpośrednie porównanie ZA11 i ZA13 :)
Odpowiedz
#2
Witam, będę pierwszy przy recenzji myszki Zowie ZA11 która została mi dostarczona dnia 15-03-2016. Razem z myszką zamówiłem podkładkę Zowie P-SR.
Sytuacja wygląda tak. Pierw z CM storm przesiadłem się na SS rival. Niestety myszka nie spełniła moich oczekiwań pod względem sensora gdyż czułem zdecydowany dyskomfort przy grze na niej (moim zdaniem prawdopodobnie jakaś wada fabryczna) więc postanowiłem postawić na tak docenianego przez większość graczy producenta myszek ZOWIE. Po rozpakowaniu i podpięciu myszki jak i ustawieniu podkładki od razu zabrałem się za test myszki w grze CS:GO. Pragnę zaznaczyć że generalnie nie jestem jakimś bolcem w CS ( aktualnie posiadam Supreme, kiedyś global lecz teraz nie ma tyle czasu :P) i różnice były zauważalne. Przechodząc do meritum.
Myszka przy moim chwycie (FingerTip grip) oraz stosunkowo dużej dłoni, leży praktycznie idealnie. Pierwsze wrażenia? "BABCIU, TO JEST ZAJEBISTE". Myszka śmiga idealnie, bez żadnego zająknięcia porusza się po podkładce. Tutaj chciałbym zaznaczyć jedną ważną rzecz. Po pierwszych 15 min rozgrywki na DM-ie zauważyłem że myszka na tej podkładce strasznie zapierdala. Byłem na to przygotowany gdyż po konsultacjach na tutejszym forum oraz stronie dowiedziałem się że podkładka po kilku miesiącach powinna trochę zwolnić. Tutaj już po 2-3 tygodniowym użytkowaniu już zaczyna być to zauważalne i mam nadzieje że już tylko będzie coraz lepiej.
Precyzja? Miodzio, gdyby tylko ta myszka tak nie zapierdalała po tej podkładce było by zajebiście.
Przyciski? Gram tez czasem w lola czy strategie i generalnie kupując ZA11 kierowałem się tym że w tym modelu wciskają się one idealnie czyli nie za głęboko i tutaj faktycznie potwierdzam tą tezę. nic dodać nic ująć
Scroll? Jak dla mnie bez zarzutów. Moim zdaniem nie za głośny choć go trochę słychać, posuw bardzo dobry, wciskanie też nie sprawia problemu.
przyciski boczne? Ja nie używam ale przy moim chwycie przyciski łatwo dostępne, dobrze się wciskają, nie przeszkadzają przy chwycie myszki.
Jedyny minus to przycisk zmiany DPI na spodzie myszki. Ponieważ w CS gram na 400DPI a do generalnego użytku używam 800DPI jest to trochę irytujące gdy muszę ją podnosić ale jestem w stanie się przyzwyczaić i wybaczyć ten błąd :P
Beż żadnych dupereli, święcących się przycisków , podświetleń itp. To jest myszka,. Myszka służy do akurat w tym przypadku idealnej precyzji oraz komfortu z czym się (moim zdaniem) w 100% przekonałem. Jak chcesz ozdoby choinkowe to polecam inne produkty. Podsumowując kawy ci nie zrobi, ale do swojego przeznaczenia jest idealna.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.