• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z myszką
#11
Biorąc pod uwagę ilość podobnych tematów, można powiedzieć, że jest to całkiem prawdopodobne.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
(10-21-2017, 12:32 PM)XeXu napisał(a): Biorąc pod uwagę ilość podobnych tematów, można powiedzieć, że jest to całkiem prawdopodobne.


Protestowałem,  pograłem i:
CSGO odinstalowalem,  było to samo. Zagrałem rankeda na drugim koncie na czystym configu i przez większość meczu było normalnie,  tylko w kilku momentach zacinała. 
CS 1.6 chodziła bez zarzutów 
CoD Infinite Warfare tak samo, śmigała ładnie

Te problemy innych co wspomniałeś były gdzieś na forach? Jeżeli tak to mógłbyś podlinkować? Chciałbym się też dowiedzieć co inni robią w takim przypadku.
Odpowiedz
#13
2 opcje - gdzieś włączona akceleracja albo masz problem z sensorem (akceleracja negatywna bądź pozytywna = niejednolity ruch). W 3310 nie powinno to występować.
Coś w configu może pogrzebałeś?
A jak stan podkładki? :D
Odpowiedz
#14
Stan podkładki oceniłbym na dobry, po lewej strony są zabrudzenia ale tam wogole myszki nie kładę, staram się co jakiś czas ręką przecierać podkładkę, w razie jakby był kurz lub jakiś syf.
Akceleracje w Windowsie odznaczyłem, w csie też zaznaczone na "Wył".  W configu raczej nie grzebałem, od pierwszego ustawienia resztę "dodatków" trzymam w autoexecu, ale i nawet tam ostatnio nie grzebałem. Dziwne jest to że inne gry tak jak już wspomniałem działają poprawnie, a w CSGO nie da się tak grać bo to wygląda mi jakbym w trakcie gry zmieniał sobie na moment dpi z 1600 na 800.
Odpowiedz
#15
Rozwiązań w tamtych tematach nie było.
Cóż, m_rawinput?
Wygląda to na CSowy problem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#16
skoro ta inna myszka tez ma takie problemy w CS to moze to nie wina myszki ;/
Odpowiedz
#17
Hmm... Chyba znalazłem przyczynę, ale nie jestem pewien, teraz muszę testować. Otóż dzielę komputer z bratem, mój brat ma inną myszke ja inną. On ma gryzonia z Razera, a one zawsze mają oprogramowanie. Wyłączyłem je i tak jakby było wszystko w porządu, zagrałem 2 rankedy i jak na razie nic się nie dzieje.
Odpowiedz
#18
Jeżeli tak rzeczywiście jest, to nieźle grzebią w Windowsie ;)
Szkoda, że nie napisałeś wcześniej, Srynapse uprzykrza życie od dosyć dawna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#19
(10-22-2017, 01:19 PM)XeXu napisał(a): Jeżeli tak rzeczywiście jest, to nieźle grzebią w Windowsie ;)
Szkoda, że nie napisałeś wcześniej, Srynapse uprzykrza życie od dosyć dawna.

Wybacz, ale nie spodziewałem się, że takie małe "coś" może aż tak wpłynąć na komputer. Ale "nie chwalę dnia przed zachodem słońca", mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki. Ale z góry już dziękuję każdemu za liczne odpowiedzi :D
Odpowiedz
#20
W cs parametr startowy high sprawia czasem dziwne zachowywanie sie myszki a raw imput w windows 10 najlepiej zeby byl włączony bo po jakies altualizacji przy wylaczonym r_imput myszka moze laga załapać
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.