• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
#51
Po przyzwyczajeniu w niczym nie przeszkadza.
Podobna sytuacja z Sensei'em.
Jak ktoś przesiada się z Kinzu, to tym bardziej, gdyż sensor jest niemalże w tym samym miejscu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#52
Ooo. Ten link co podał cesarz już działa (https://dreammachines.pl/pl/dm3mini).

Przedsprzedaż 15-16.11.2017, Wysyłka: 22 listopada

Trzeba przygotować portfel. KinzuAdder nie będzie mi już potrzebny <3
Odpowiedz
#53
O super, już oglądam. Zanim kupię, poczekam aż ktoś z Was kupi, przetestuje i napisze czy dobra :D :D Oby obudowa była lepiej spasowana od Kinzu. Bo tak to żywcem jak Kinzu wygląda :) Tylko scroll wydaje się cieńszy, chudziutki. Jeszcze dodatkowe ślizgacze dodają, mało która firma tak robi. Mocna konkurencja. Ciekawe jaka cena.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#54
Nie mój klimat, ale jak dla mnie mogli się pokusić o omrony 50-siątki i kabel w oplocie.
Całokształt na plus, każdy aspekt myszki wydaje się rozsądnie zaplanowany. Dodatkowo komplet ślizgaczy w komplecie zawsze na propsie.
Myślę że cena będzie oscylować w granicy 200zł
Odpowiedz
#55
40$ czyli około 150 zł.
Odpowiedz
#56
Kabel w oplocie to największe zło. Kable przez to są sztywne.

Co do switchy to racja.

Mnie tylko interesuje czy kontrola jakości będzie lepsza niż w ich poprzednich myszkach.
Odpowiedz
#57
Stachu dobrze gada, kabel w oplocie jest okropny.
Spoko, ja mogę robić za kontrolę jakości, a uwierzcie mi, że nigdy w życiu nie dostaniecie wadliwego egzemplarza :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#58
No w sumie macie rację z tym oplotem, również preferuje bez niego.
Odpowiedz
#59
z tego co wiem to cena będzie 179 zł bo w USA nie masz takich podatków więc jest taniej zawsze tam ;)
Odpowiedz
#60
W USA do 40$ również należy doliczyć stanowy podatek od sprzedaży - nawet do 12% w przypadku Kalifornii.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.