• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Dzięki Ewela :) rodzaj kabla nie ma zbytnio dla mnie znaczenia, bo mam swoje sposoby i nie odczuwam dyskomfortu :D wlasnie biorąc pod uwagę właśnie jakość kliku, to jaka wg was mysz ma najwyższą jakość?
Odpowiedz
Jest to sprawa dosyć, personalna.
Jedni wolą twarde, inni miękkie.
Niektórzy z kolei Huano, drudzy Omrony.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Rozumiem. Bez wzgledu jaka z tych 3 wybiore (Owl-Eye lub ktoras z G logitecha) nie beda mi sie przycinac podczas strzalow?:D w wspomnianej zowie bylo to dosc czeste...
Odpowiedz
Hm, teoretycznie nie, są dosyć chrupkie.
Sprawdź u Ninjy jak to wygląda, dobrze odzwierciedla klik.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Mi osobiście bardzo podoba się klik w G403, naprawdę nie testowałam lepszych i szybszych, bardzo przyjemnie się klikało.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Czy ma ktoś jakieś nowsze partie DM3, chcę zamówić na testy razem z g203.? Czy uległy poprawie względem pierwszych partii, głównie przyciski? Trochę się boję po tym co tutaj jest napisane. Oczekuję solidności na poziomie Roccat KP Optical BE.
Odpowiedz
dołączam się do pytania.
Odpowiedz
Fajnie jakby coś zrobili z tymi przyciskami. Nie wiem czy tylko ja tak miałem., ale w porównaniu np. do przełączników Huano w Zowie, ten click w dm3 jest o wiele twardszy. Wg mnie za twardy.
Odpowiedz
@Stachu Nie prościej byłoby przełożyć bebechy do kinzu v3?
:D
Odpowiedz
To nie takie proste. Chyba, że obudowa Kinzu pasuje do DM3, ale podobno nie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.