• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mycha od Dream Machines
Gram sobie, gram na tej DM3 mini. Niby dawny kształt, na któy tyle czekałem, niby super sensor, niby zmieniony kabel, niby świeże ślizgacze, ale dalej czuje, że to dalej nie jest to. Wracam do Kone Pure'a i będę próbował sprzedać tą DM3 mini. Mam nadzieje, że ktoś skusi się kupić ją z takim kablem i gwarancją dobrych przycisków.
Odpowiedz
Ajć, mogłeś nie grzebać i zwrócić :) Ja swoją zwracam. Także chcę przejść na Kone Pure, tylko muszę trafić na dobry egzemplarz :D
Powodzenia, zapewne ktoś kupi, tylko musisz trochę zejść z ceny.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
macie na myśli Owl-Eye czy inną wersję? I czym ona przeważa wg was nad nową DM? :)
Odpowiedz
Owl-Eye jest świetna, ale ma kabel w oplocie, co mi krępuje ruchy, ja wybrałam wersję SE, jest również świetna i tania - 129 zł. Według mnie przeważa prawie we wszystkim, po prostu jakość wykonania, lepszy scroll, przyciski i kabel.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Widzę, że testowałaś ec2-a. Co o niej powiesz? Teraz wyszedł refresh z nowym sensorem. Wg Ciebie lepsza by była Owl-Eye czy nowa zowie ec2-b? :)

I pytanko - w jakie typy gier grasz? FPS, RTG?
Odpowiedz
To 2 różne kształty, więc ciężko powiedzieć która lepsza pod względem wygody, jeśli mam ją komuś polecić. A jeśli mam ocenić która wygodniejsza dla mnie to Owl-Eye zdecydowanie. Gdyż jest mniejsza, węższa, ma wygodniejszy kształt. Roccat ma cichsze przyciski, cichszy scroll, co w Zowie jest na odwrót, głośno. Nowej Zowie nie testowałam i raczej nie zamierzam bo mi kształt nie przypasował, ciut za duża dla mnie. Ale nię mówię że na 100% nie przetestuję, ze mną wszystko możliwe.

Gram w FPS: strzelanki wojenne, Paladins, ale też lubię często popykać w spokojną karciankę Hearthstone. Ale najczęściej to myszki używam do pracy, do neta, do klikania w ikonki! :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
W sumie, jednostronnie orzekliśmy iż kupno Zowie jest nieopłacalne.
Pozostawiam ją jako wyjątek, alternatywę na brak sklepowych ideałów.
Obecnie, patrząc na podobne kształty, umieściłbym Rivala 310, G403 ponad nią.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
No, cena 300+ za wymianę sensora i może przyciski to średnia kalkulacja :D chociaż gość z rocket ninja wysoko ją ocenia w swoim rankingu (pewnie dobrze mu leży).
A te bajery jak czas reakcji kliku itp, jeśli w to wierzycie to też Owl-Eye/g403 lub gpro stawiacie w jakimś topie?
Odpowiedz
Osobiście zamiast gpro brałabym G203, bo różnicy w sensorze bym nie zobaczyła, a czytałam opinie, że ma nawet gorsze przyciski, no i kabel w oplocie, co krępuje ruchy w tej myszce, wiele osób w recenzjach wolałoby gumowy. Owl-Eye masz za 249 zł, a G403 już za około 220 zł.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
Jeżeli wyniki są do siebie zbliżone, jest okej, wtedy nie ma to większego znaczenia.
Bardziej pożądanym parametrem jest sama jakość kliku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.