• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka do 100zł
#1
Witam 
Jako iż moja podkładka zaczęła się rozklejać,przymierzam się do kupna nowej.Chciałbym wiedzieć czy warto inwestować w plastikową podkładkę czy zostać przy materiałowej? 
Gram głównie w CS GO i PUBG.

jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze):Logitech G Pro(
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?QCK+
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
jaki rozmiar by Cię interesował:40x35 może być większa 
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Nie
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:raczej wolniejszą
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?Tak
maksymalna cena za podkładkę? 100zł 
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)Używałem przez pewien czas podkładki od dream machines ale nie odpowiadała mi.Najlepiej jakby była obszyta.
Odpowiedz
#2
zawsze możesz spróbować plastika, ale moim zdaniem materiałówki lepsze - mniej niszczą ślizgi i lepsza kontrola. Plastik to głównie bardzo szybki ślizg i nic więcej.
Dobre wolne - Taito 2017, od biedy QCK, można jeszcze zaliczyć G640, ale ona podchodzi pod średnio szybkie.
Dmka jest spoko, ale chyba wiem co Ci nie pasowało. Nie czujesz w pełni kontroli hmm?
Wtedy brałbym Taito, ale różnica w szybkości jest ogromna. Na początku będzie Ci dziwnie ;D
Odpowiedz
#3
No to zostanę przy materiałowych.Dokładnie nie mogłem wyczuć tej podkładki. Taito jest podobne do QCK ?
Odpowiedz
#4
Jaka myszka i podkładka?
Odpowiedz
#5
Taito to trochę co innego niż QCK.
Zależy od osoby komu co bardziej pasuje, ale obie są godne polecenia. Według mnie Taito lepsze, napewno trwalsze. Choć zależy od sztuki (ale na ogół powinna) Ślizgowo obie wolne, kontrola bardzo dobra na obu padach. Dla mnie feeling Taito jakiś wydaje się lepszy, szczegolnie na mychach od Roccata.
Jako, że QCK jest tanie to mozesz je kupić wpierw.
Odpowiedz
#6
Właśnie ślizg QCK bardzo mi odpowiadał,ale szybko się brudziła i po ok. 1.5 roku się rozkleiła.Zastanawiam się czy wersja z nadrukiem lub limited bardzo się będzie różnić od zwykłej QCK, chodzi mi o wytrzymałość i ślizg.
Odpowiedz
#7
Zapraszam do lektury ;)
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...k-limited/

Jak widać, Limited to zupełnie coś innego.
Wersja z nadrukiem niemalże niczym się nie różni, o ile dobrze pamiętam.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Żeby nie zakładać nowego tematu to napiszę to tutaj.Poszukuję myszki kształtem podobnej do intellimouse 1.1/3.0.Postaram się rozważyć wszystkie możliwości.

jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G PRO
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):ok. 65cm
w co grasz (podaj tytuły gier):CS GO,PUBG
jaką masz obecnie podkładkę: QCK +( W weekend kupię taito)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 3
twój budżet: 300zł
jaki chwyt stosujesz: fingertip ,podczas gry mój chwyt zmienia się w palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):19.5cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Tak na palm grip
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:Tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Do palma jest za mała
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#9
CM MM530
> https://youtu.be/kc5_CGsiPjM

Mniejszy IE 3.0.
Tylko na rodzimym rynku, niemalże niedostępna.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Oprócz tego Coolermastera znajdzie się coś jeszcze?
Bo nie ufam tej firmie, miałem myszkę MasterMouse S przez tydzień czasu i było trochę problemów.Skrzypiący scroll i po paru dniach przestał działać ,źle spasowana obudowa przez co łatwo mogłem wcisnąć lewy przycisk myszy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.