• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat taito 2017
#1
Siemka 
Mam pytanie w sumie takie na logikę głupie ale, jest jakiś sposób na spowolnienie taito 2k17 ? w sensie czy można jeszcze w jakiś "domowy" sposób spowolnić ją ?
Zależy mi na niej ze względu na rozmiar i łatwość czyszczenia a nie chcę przesiadać się z powrotem na qck'a

Jak macie jakieś pomysły to piszcie.
Odpowiedz
#2
Mi po pół roku wytarła się w jednym miejscu (jakieś 35-40% całej podkładki) i spowalnia w tym miejscu strasznie ;) W sumie to nie myślałem, że podkładka za 100zł pożyje rok, jak chcesz to Ci ją za darmo wyślę i sobie resztę dotrzesz xD
Odpowiedz
#3
hojność :p
Taito rzeczywiście się wyrabia, ale nie jakoś strasznie - to nie poziom G-SR czy coś.
Odpowiedz
#4
No to dobrze wiedzieć że się wyciera i traci na ślizgu ;) dla mnie mega plus

ps. wystaw ją na olx / allegro może ktoś się znajdzie i kupi :)
Odpowiedz
#5
(10-15-2017, 06:00 PM)Czyszczu napisał(a): hojność :p
Taito rzeczywiście się wyrabia, ale nie jakoś strasznie - to nie poziom G-SR czy coś.

W sensie, że G-SR wyrabia się bardziej czy mniej?

(10-15-2017, 06:01 PM)Synth napisał(a): No to dobrze wiedzieć że się wyciera i traci na ślizgu ;) dla mnie mega plus

ps. wystaw ją na olx / allegro może ktoś się znajdzie i kupi :)

Nie wiem czy to taka zaleta. Może gdyby cała straciła ten ślizg to by mi tam było obojętne, ale wytarła mi się tak mniej więcej środek/lewo jakieś 30% całej powierzchni i jest to dość uciążliwe gdy machając w prawo mam inny ślizg niż machając w lewo ;P Każdy flick nie ma sensu, bo pamięć mięśniowa nagle nie ogarnia co się dzieje.
Odpowiedz
#6
Właśnie taito jest spoko jeśli chodzi o odwracanie się, szybkie ruchy / akcje zaś odbiega od qck jeśli chodzi o stabilizację aima, nie ma tego dokładnego zatrzymania jak w qck, w qck jest to mega dopracowane, przez co mogę na pamięć celować w miejsce w które chce.
W taito control było lekko lepsze zatrzymanie w pozycji niż w 2k17

Mniej jednak w qck przeszkadza czasami to ślamazarne odwracanie się przez co gram na przemian od dnia ^^ raz na qck raz taito.
Odpowiedz
#7
A jak z wycieraniem się QCK? :P

Jak ogarniasz podkładki to: http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=2601
Odpowiedz
#8
Ja swoją prałem kilkanaście razy i gdyby nie to, że klej zarówno od części trzymania nadgarstka (nawet cała guma od spodu odpadła w tej cześci) jak i po bokach poodpadał to wygląda na całkiem nową, problem jest tylko z białym osadem który zostaje przy używaniu i łatwo przyciąga brudy - kurz.

Po praniu nie odczuwałem zbytnio ślizgu.
Odpowiedz
#9
jak dla mnie na QCK (egzemplarz od kolegi, stare partie, o dziwo niewytarte) zauważyłem, że machanie myszką jest przyjemniejsze niż na QCK, celowanie jest bardziej miękkie. A właśnie na Taito bardziej slamazarne. Co najlepsze - inna sztuka QCK od kolegi, młodsza - ślizg mulisty jak nie wiem co. Co do kontroli to obie mają "to coś", właśnie dokładne ruchy lepiej mi robić na Taito, QCK lepsza do nieco dłuższych. Wydawała się bardziej płynna. Ale ja miałem stare Taito i stare QCK ;p
EDIT.
G-SR wyrabia się znacznie szybciej
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.