• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnio duża mysz...
#1
Cześć, mam wrażenie, że próbowałem już wszystkich myszy, ale idk, może jednak jest jakiś ratunek dla mojej biednej dłoni ;c
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat KPOE
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):43.4cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GTF-X
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam bocznych ale nie muszę ich używać xD
  • twój budżet: Brak ograniczeń
  • jaki chwyt stosujesz: Palmo-claw, fingero-claw? Mysz wielkości +/- Deathaddera byłaby idealna.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): -
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Więc tak:
    KPOE - Po prostu ideał, gdyby tylko była trochę dłuższa. Brakuje jej tych paru milimetrów ;cccc

    EMP - Trochę za duży mimo wszystko
    Deathadder Elite - Idealna, gdyby nie to, że przez ten plastik w niej użyty moja dłoń się poci jak cholera, wydaje mi się, że to nawet nie przez gumy tylko dziwny plastik (ale gumy też mogą mieć w tym udział)
    G Pro - Za niska, za mała
    DM1 Pro S - za niska
    ZA 13 - Chyba najbliższa tego co szukam, ale te spin outy przez sensor są irytujące (a zdarzają mi się podczas gry dynamicznymi potaciami)
Co do przycisków, to jest mi to totalnie obojętne, mogą być nawet huano. Kabel w oplocie byłby spoko, ale już nawet i bez niego przeżyję.
Wymiary najlepiej takie +/- deathadderowe
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Ty aby napewno jesteś chłopem? XD to już Ewelinie więcej rzeczy pasi ;D
Chodzi tobie o problemy z aimem czy wygodą?
Jeśli z aimem to spróbuj sobie innych czułości. Ślizgi, połączenia różnych mych z padami dają inną kontrolę i czucie myszki co się przekłada na celność.
Odpowiedz
#3
Powiem tak, na małych myszkach jest problem z wygodą, za to jest aim boga, na dużych jest problem z aimem, a dobra wygoda. Najbardziej pośrednio jest na DM1, bo jest w miarę wygodnie i heady siadają, na ZA13 podobnie (choć tutaj kabel mocno irytuje).
Probówałem różnych sensów, wyokich, niskich, średnich, zawsze jest tak samo, podkładek też, czy to GTF-X, czy Taito 2017, czy Goliathus, to samo.
Btw. pomyliłem się w poście, bo mam GTF-X, nie G-SR xD
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
imo to powinieneś kupić rivala 310 i g403 i zobaczyć te dwa modele, bo tak pośrednio pomiędzy tymi wszystkimi sie wydaje dla Ciebie, najwyżej odeślesz
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy w ogóle jest sens sprawdzać rivala 310, bo ten mam dosć kabli bez oplotu, nawet z bungee mi się gdzieś walają po podkładce itp.
Tą g403 chyba faktycznie muszę w końcu sprawdzić.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Spróbowałbym Rival'a mimo wszystko.
Który sklep ma z tobą tak przechlapane? :V
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Zazwyczaj morelki xD Ogólnie z tego doświadczenia dosyć dużego zauważyłem, że najważniejszy dla mnie jest wysoki garb. Próbować Rivala? + nie dość że kabel nie zachęca, to jeszcze boję się gum ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
Spróbuj, co można zaproponować...
Rival spełnia warunki, tylko ma silikonowe gumy.
G403 chyba sprawdzałeś kiedyś.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Akurat wiem co miałem i nie miałem G403 xD
Właśnie o te gumy się boję, bo tak samo Deathadder spełnia wszystkie warunki tylko te gumy ;___;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
To R310 i G403 bym się zainteresował : p
Oprócz tego...
Jest jeszcze EC1-a, ale to znowu 3310.
Z ciekawości, jakbyś gdzieś dorwał G400s to też bym sprawdził.
MM530 też jest ciekawa, tylko gumy i niemalże niedostępna u nas.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.