• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS GO do 150 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4Tech A90
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500/800
  • czułości w grach : średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech X7 500 MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Podstawowe, czyli LPM, PPM oraz scroll. Reszta mi jest obojętna.
  • twój budżet: 150 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Przeważnie Claw Grip, czasami Palm, ale rzadko.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 19 cm
    Dziękuję za udzielanie się w temacie! ;)

Odpowiedz
#2
CM MasterMouse S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ermouse-s/

Alternatywą byłby G203 i trochę naciągany DM 1 Pro.
CM jest dobrze wyprofilowany pod claw'a, dodatkowo ma najlepszy sensor z tej trójki.
G203 jest dosyć płaska, przez co używanie jej przy claw'ie, może nie być tak wygodne jak na CM'ie.
DM cóż, dosyć szeroka, bardziej "palmowa".
Jak w ogóle użytkowanie tego A90? Rozmiar w porządku? Jak kształt?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(09-22-2017, 10:40 PM)XeXu napisał(a): CM MasterMouse S
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ermouse-s/

Alternatywą byłby G203 i trochę naciągany DM 1 Pro.
CM jest dobrze wyprofilowany pod claw'a, dodatkowo ma najlepszy sensor z tej trójki.
G203 jest dosyć płaska, przez co używanie jej przy claw'ie, może nie być tak wygodne jak na CM'ie.
DM cóż, dosyć szeroka, bardziej "palmowa".
Jak w ogóle użytkowanie tego A90? Rozmiar w porządku? Jak kształt?

A4Tech A90, co ja mogę o niej powiedzieć... Kupiłem ją ponad rok temu, niestety ale "zdechła".
B. dobrze ją wspominam.

Kształt... Mysz sama jest bardziej pod palm gripa, niż pod clawa, jednak clawa też można jakoś wykombinować ;)
Rozmiar jak na moją dłoń (19 cm) jest idealny.


Dłoń mi się nie ślizgała z myszy, ponieważ jest wykonana z dobrego plastiku. Posiada jeszcze na bokach gumy, które są miłe w dotyku. Rok temu była ona najlepszym wyborem do 100 zł. Myślę, że dalej jest ;)

Wybieram CM MasterMouse S za namową @XeXu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Bardzo przekonał mnie ten sensor, gdzie u Was na stronie jest jednym z lepszych na rynku. Kształt i wykonanie też na +, a na tym mi najbardziej zależało ;)

Myślę, że temat do zamknięcia, chyba że jeszcze ktoś coś dopowie.
Odpowiedz
#4
tylko licz sie z koniecznoscia uciupania przycisku ja kw recenzji, tak poza tym to bardzo fajna myszka :P
Odpowiedz
#5
U mnie np. nie było trzeba, na wysokości aktywacji obu przełączników zostaje mi spokojnie 1mm przerwy, muszę naprawdę mocno docisnąć, żeby przyciski się spotkały. W razie czego dla lepszej estetyki można lekko zetrzeć brzegi papierem ściernym.
Odpowiedz
#6
Mysz dojdzie dziś albo jutro. Zobaczymy z tym uciupaniem plastiku :D

-----
Doszła jednak dzisiaj :D

Oba przyciski główne nie zahaczają o siebie, tak więc nie muszę się bawić z ucinaniem kawałka plastiku.
Jest mniejsza od mojej A90, ale zapewne przyzwyczaję się do niej. Kwestia paru dni, może tygodni.
Ogólnie na początku sprawiała średnie wrażenie. Po wyjęciu z pudełka gdy dotknąłem jej myślałem że to plastik :D Ale gdy trochę na niej poklikałem to zmieniłem zdanie. Przyciski są miększe niż u a90. Spasowanie również trochę lepsze, ale w a90 też było dobre. Kabel elastyczny. Sensor - bajka. Mysz ma 7200 dpi, jednak mi one są nie potrzebne, bo używam tylko 500. Na razie popróbuję wszystkich wartości dpi, ale raczej zostanę przy 500.
Scroll bardziej wystaję niż u a90.
Dla tych, którzy zastanawiają się czy warto kupić tą myszke, napiszę od razu że warto ;)
Szczególnie dla claw gripa. Ale przy fingerze i palmie też dobrze leży.
Chyba się zakochałem <3 :D
Odpowiedz
#7
Zawik - i po co to pisałeś, teraz będę musiała rozważyć kupno :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Dziwne, że tego jeszcze nie zrobiłaś :g
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
(09-27-2017, 07:58 PM)XeXu napisał(a): Dziwne, że tego jeszcze nie zrobiłaś :g

haha :D Taką mam silną wolę. Żartuję, nie mam :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
(09-27-2017, 07:16 PM)Ewelina napisał(a): Zawik - i po co to pisałeś, teraz będę musiała rozważyć kupno :D

Oj Ewelina.. kupuj! Nie pożałujesz :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.