• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do Cs Go
#1
jaką obecnie myszkę używasz: zowie ec1a by benq
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Gralem na 400 obecnie ustawilem na 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): srednia
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 43
w co grasz (podaj tytuły gier): Cs Go
jaką masz obecnie podkładkę: Benq Zowie G-SR
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5 (2 boczne)
twój budżet: do max 350 zl
jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworeczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.8 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Myszka szybko sie brudzila, jakosc wykonania (strzelajacy plastik luzne plastkiki), slabe przelaczniki w bocznych i glownych, scroll, waga (za duza)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Jakosc wykonania, trwala, dobry sensor, lekka (nie wiecej niz 95g) jakies podswietlenie (moze byc sam znaczek ale mozliwosc ustawienia kolorow zmieniajacych sie rgb)
Sprawdzalem logitecha g403 przypadl mi do gustu, jednak moze sa lepsze myszki ktorych nie mialem w reku np rival 310 lub inne jestem otwarty na propozycje.
Gram teraz na rivalu 100 i nie jest zle, wiec rozwaze rowniez symetryczne myszki.
Odpowiedz
#2
Oprócz G403.

Rival 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-310/

Sensei 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ensei-310/

I za całkiem ciekawą opcję, uznaję CM'a MM530.
> https://www.youtube.com/watch?v=kc5_CGsiPjM
Waga 88g po wyjęciu kawałka metalu :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Logitech strasznie mi sie podoba. Kolega kupil i jest zadowolony, jednak czytajac o tych wadach produkcyjnych to troche mnie zniecheca. Dla mnie myszka ma byc idealna, bo jak taka nie jest to niestety irytuje mnie to do konca :/ a rivala i sensei 310 nie mialem jeszcze w lapie
Odpowiedz
#4
Nowsze sztuki powinny być pozbawione wad, na swoim przykładzie SN1717xxx bez żadnych mankamentów.
Odpowiedz
#5
Moge w mediamarkcie spytac sie o nr produkcji myszek jakie sprzedaja ?
Odpowiedz
#6
(09-20-2017, 04:31 PM)EnzoGTB4 napisał(a): Moge w mediamarkcie spytac sie o nr produkcji myszek jakie sprzedaja ?

Kupując mysz stacjonarnie wypadałoby ją w miarę dokładnie organoleptycznie obadać. Masz ku temu pełne prawo. Najnowsze wypusty G403 teoretycznie powinny być pozbawione wad, jednakże nadal zdarzają się felerne egzemplarze (dotyczy to każdej myszki na rynku) - trafić możesz np. na przełączniki o diametralnie różnym kliku.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.