• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka i podkładka do CS:GO
#1
[*]Jaką obecnie myszkę używasz: touchpad laptopa
[*]Jakie DPI w obecnej myszce Masz ustawione: nie wiem 
[*]czułości w Grach (wystarczy wpisać - Niska, srednia LUB Wysoka): Średniej
[*]Czułość w Windows: 8/11
[*]Czułość w Myszki sterach TAKIE (o ile Twoja Obecná Myszka posiada Znak Budowlany): nie ma sterów
[*]umieszczoneIle cm przejeżdżasz Myszka ABY wykonać Pełny Obrót - 360 ° (wag dowolnej grze fps): Nie wiem
[*]w co Grasz (Podaj Tytuły Gier): CS: Go
[*]Jaką Masz obecnie podkładkę: nie mam
[*]umieszczoneIle przycisków w myszce używasz (CZY używasz BOCZNE): nie 
[*]Twój budżet: do 300zł
[*]jaki chwyt stosujesz: uchwyt palca
[*]Jakie JEST Twoje Uloženie palców na myszce (1 + 2 + 2 + 3 CZY 1 + 1): 1 + 2 + 2
[*]Jestes lewo CZY Prawo ręczny /? Prawo
[*]jaka żart wielkość Twojej dloni (w cm, od Końca nie zgięcia nadgarstka palca, zmierz Jak na poniższym obrázků): 18,5 cm
[*]jaka Szerokość twojego palca żart wskazującego (zmierz Jak na powyższym obrázků) ?: 2cm
[*]CZY chcesz zmienić Swój chwyt ?:
[*]CZY inny zakres dpi w Nowej myszce żart akceptowalny dla Ciebie ?: oczywiscie dostosuję Się 
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej / co Się zepsuło ?: sam zepsułem myszkę za 15zł: D
[*]CZY nowa myszka Musi Być kupiona w Polsce ?: NIE 
[*]Uwagi (np co zrobić wyglądu Myszki.): oboje tnie 



Co do podkładki NIE miałem Nigdy :). Ale możecie coś wybrać aby myszka Się dobrze czuła na Niej.
Odpowiedz
#2
Ciężka sprawa, bo nie ma do czego się odnieść ;) Najlepiej by było, żebyś udał się do jakiegoś stacjonarnego (media markt, saturmn, komputronik, rtv agd) i przymierzył kilka różnych kształtów. Następnie powiesz które najlepiej Ci leżały.

Tak trochę w ciemno to poleciłbym Zowie EC1-A, gdyż uważam, że zawsze da się do niej przyzwyczaić dosyć łatwo. Do tego Zowie G-SR podkładka :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.