• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod EMPa
#1
Elo elo, najpierw chciałbym serdecznie podziękować, bo w końcu znalazłem idealną myszkę, Kone EMP <3
Lecz teraz muszę dobrać jakąś podkładeczkę, bo Taito się albo zajechała, albo mi nie pasuje, możliwe że to pierwsze bo podobno Roccaty się tam świetnie ślizgają a mi jakoś nie podchodzi, chociaż jest w miarę równy ślizg, więc chyba kwestia gustu ;x
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Kone EMP
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Taito 2017 King Size
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): W sumie jest to obojętne
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Coś jak Taito King Size/ewentualnie coś jak taito XXL
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Mogą być i takie.
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio szybką/szybką, ewentualnie średnia też będzie dobra
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150? Ewentualnie do 200
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) Chciałbym obszywane boki, bo na tym taito mi się przy krawędziach podobiły nierówności/małe wgłębienia i strasznie się zbierał brud na krawędziach. Oczywiście obszycie nie jest konieczne, ale mile widziane :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Z szybkich to "nowe" Zowie'acze.
Ze średnio szybkich to nawet DM Pad'a możesz spróbować :p
Jak ogólnie korzystanie z EMP'a?
Wrzuć jaką opinię, jakieś fotki :v
Chętnie przeczytam.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Nowe Zowiacze? W sensie że G-TF/G-SR? Zaraz w edicie coś napiszę o EMPie jak skończę meczyk :d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
Dokładnie tak, hybryda jak G-TF.
Najlepiej by było jakby Hya Ci odpisał, gdyż on miał z nimi styczność.
Oczywiście takie podkładki nie lubią zwijania, niezbyt znoszą wszelakie zniekształcenia :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Okej, poczekam jeszcze na jego wypowiedź, dzięki! Teraz trochę o EMPie, jak zapowiadałem :D
Najpierw, parę zdjęć http://imgur.com/a/i5kiY
Więc tak, sensor jak można się domyślić, bezbłędny, nie mam żadnych zastrzeżeń, LOD niski, na 1 CD już myszka nie łapie :>
Scroll bardzo dobry, bez żadnych zastrzeżeń, podobnie się go używa jak tego w DA Elite.
Ślizgacze - cóż, nie czuję zbyt dużej różnicy w stosunku do poprzednich myszy, po prostu są dobre i nie mam zastrzeżeń :D
Co do przycisków, tu mam parę zastrzeżeń. LPM i PPM wciskają się jak dla mnie zbyt łatwo, o ile LPM nie sprawia mi żadnych problemów/nie przeszkadza w wygodzie, to PPM czasami sam się wciska podczas podnoszeniu i odkładaniu myszki z powrotem na podkładkę, nie zawsze się to wydaje, myślę że da się jakoś trzymać tam palec żeby się tak nie działo ;d Przycisk pod scrollem wciska się średnio ciężko, bez żadnego problemu, przyciski od DPI wciskają się bardzo przyjemnie, dosyć lekko. Boczne niestety wciskają się zdecydowanie zbyt lekko, tak jak powiedzał Zy w recenzji, nie raz nawet nie poczujemy że wcisnęliśmy boczny. Powierzchnia - z boku bardzo podobna do tej w DM1 Pro S, trochę się palcuje, natomiast powierzchnia na wierzchu myszki jest odrobinę podobna do tej w ZA13, ale dużo przyjemniejsza.
Kształt jest idealny pod mojego palma, wgłębienie mocno "uprzyjemnia" chwyt. W pierwszym dniu irytował mnie pasek z ledami, jest trochę jakby klejący? Ale dzisiaj już mi się taki nie wydaje i nie przeszkadza w grze, nie wiem z czego to wynikało :D. Niestety jakoś dziwnie mi się gra na palmie, ale jeszcze spróbuję się przestawić dla tej myszki bo jest ogólnie najlepsza z wszystkich które miałem so far, ewentualnie wrócę na fingera i kupię KPOE :D

@edit
Zapomniałem o kabelku. Cóż, żadnych zastrzeżeń, podobny do tego w DA Elite, na pewno nie jest taki sztywny jak ten z DM1 Pro S ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
Właśnie te ledy są takie... meh.
Według mnie to mogliby w ogóle z nich zrezygnować.
Przede wszystkim waga by się zmniejszyła :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
No mnie też jakoś nie jarają ;D
Ładna jest ta myszka, ale bardziej mi się KPOE podoba czysto z wyglądu ;d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
pada weź DMa, czyli DM Pada
chyba wiem co Ci nie pasi w Taito i jak się przesiadłem na DMke to nie narzekam
Do tego tylko 50 zł ;D Będzie w sam raz, mówię Ci
Odpowiedz
#9
Jak dużą masz dłoń? 19cm?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
Tzn. no zależy jak zmierzę, ale wychodzą okolice 20cm
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.