• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
e-papieros pytanie
#1
Mamy vaperów na forum ? :D
Jeśli tak to, chciałem się zapytać czy ktoś z Was zamawiał częsśi do moda po ustawie i jak to mniej więcej wygląda jak prześwietlą/zatrzymają paczkę na odprawie.
Chcę sobie zamówić atomizer/tanka ... w razie kontroli jest jakieś wytłumaczenie ? wiem, że przy modach mówili że to tester oporności ewentualnie latarka :D 


zarzucam linka 
https://pl.aliexpress.com/item/Original-...ad5f534195


Jak będziecie coś wiedzieli to piszczcie :P
Odpowiedz
#2
hmm... z tego co orientowałem się na grupach "vaperskich" to atomizery do 2ml są w porządku. jednak polecam popytać się na wyspecjalizowanych forach :)
Odpowiedz
#3
Palenie papierosa elektronicznego to zdecydowanie nie jest powód do radości. Paliłem 10 lat normalne papierosy - 2 paczki dziennie, próbowałem przenieść się na epapierosa myśląc, że dzięki temu odechce mi się palić - to błędna droga. Obecnie od roku nie palę w ogóle i jestem o wiele szczęśliwszy. Zdecydowanie lepiej rzucić, jeżeli się już pali, niż przenosić na jakieś elektroniczne dziadostwo - a jeżeli chodzi o palenie dla lansu -z elektrykiem to żaden lans.
Odpowiedz
#4
w sumie po co komuś dodatkowe uzależnienia ;)
Odpowiedz
#5
Miałem to samo co Dratewka - pomyślałem ze jak bede miał efajke to rzucę tamte- paliłem przez większość czasu jeden i drugi, ciężko było mi rzucić ale się udało i nie palę już rok :D
Odpowiedz
#6
(10-12-2017, 03:25 PM)Czyszcz napisał(a): w sumie po co komuś dodatkowe uzależnienia ;)

To jest tylko ucieczka przed tym że nie można palić w lokalach ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.