• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka szklana
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Optyk, Razer Krait ( ten sam sensor co w DA, ślizgacze standardowe)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? a4 tech x7 500mp/ natec genesis midi ( raz tą raz tą)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): czy jest możliwość w tych czasach zakupić szklaną ? nie ukrywam najbardziej mnie interesuje, chciałbym spróbować a jak nie to coś w miare szybkiego jak szklane
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 30cm to minimum
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: raczej tak, zależy jaka cena
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: szybką, na pewno szybszą niż te 2 w/w
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? nie koniecznie
  • maksymalna cena za podkładkę? hmm, fajnie by było sie zmiescic w 100zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak, jest na allegro icemat, ale tylko jeden i nie wiem w jakim stanie, brać go pod uwagę czy za stary już?
  •  PS. Nie chcę robić nowego postu ale czy jest sens teraz zakupować IE 3.0 ? Czy jest za droga i nie opłacalna, jakie myszki są podobone kształtem do niej?
Odpowiedz
#2
szklanych nie robia za bardzo bo nowe optyki nie ogarniaja na nich tak tez nikt by ich nie kupował już ;)

Zobacz na Roccat Raivo póki są jeszcze ostatnie sztuki, bo chyba już ich nie produkują, a to jedna z najlepszych plastikowych podkładek na rynku. Co prawda moze się klej odklejac, ale w niczym to nie przeszkadza


co do myszki to kup sobie rivala 310, jest nawet podobny, a milion razy lepszy od i.e 3.0 w tych czasach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.