• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do CS GO
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Abysuss
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska (1.1)
  • czułość w Windows: standardowa
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): niecałe 20cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Roccat Taito, duża
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): bocznych nie używam
  • twój budżet: 180
  • jaki chwyt stosujesz: Taki jaką mam myszkę
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? jestem leworęczny, ale myszkę trzymam prawą
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 24.5 cm
    jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: 2cm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: złamał mi się lewy przycisk
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? W Polsce
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Ma nie pękać xD
Odpowiedz
#2
24.5 cm, seriooo? :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Chcesz coś mniejszego, większego?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Pewnie razera już nie chcesz.. pomimo tego, że raczej nie słynie firma z trwałości produktów to i tak najlepiej mi się na nich gra, mam na myśli deathaddera
tak więc razer deathadder elite na pierwszym miejscu,
na drugim miejscu stawiam zowie ec1-a
trzecim roccat kone emp / logitech g403 aczkolwiek logitech może być w tym przypadku już za mały.. przy mojej 19cm brakowało mi tego wyczucia / chwytu.

masz jeszcze dla high handów steelseries rival 300 z nieco gorszym sensorem niż razer / roccat / logitech
Cieżko też określić jaki chwyt preferujesz, abysusa można kazdym chwytem trzymac..

symetryków jest dużo, okreś swój chwyt to ci polece więcej, z palma masz jeszcze nowego ss rival 310 z podrasowanym 3360 i G502/402 :)
Odpowiedz
#5
Mam chwyt claw grip :P. A co do rozmiaru dłoni, to chciałbym coś co byłoby adekwatne do jej długości.
Odpowiedz
#6
Więc tak.
Ze względu na taką dłoń, to polecę szczególnie te dwie opcje:

Steelseries Rival 300 (300 różni się przede wszystkim nowymi, lepszymi gumami. Nie zwracaj na to uwagi w recenzji, gdyż opisywany jest tam pierwszy Rival :)
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ies-rival/

Roccat Kone Pure EMP
> https://www.youtube.com/watch?v=Pgh_1SPqb6E&t=1s

Kierowałbym się w stronę EMP, gdyż ma obecnie jeden z najlepszych sensorów, a waga przy takiej dłoni to żaden problem.
W dodatku kształt pod claw'a lepiej sprzyja niż Rival 300, przynajmniej w moim odczuciu.
Ten twój claw to pewnie wymuszony przez myszkę : p
Osobiście, EC1-a była dla mnie za mała pod palmo-claw'a przy dłoni 20cm, więc u Ciebie w ogóle nie ma mowy o takim chwycie, nawet nie widzi mi się claw.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
na EMP o ile nie przeszkadza Ci waga to śmiało można clawować ;D Ja mam 21,5 cm, daje radę
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.