• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryzoń do CS GO i "nowych tytułów" - 250 zł
#1
    jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder 3.5G/Razer Naga
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia, zależnie od gry
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):CS: GO, około 80 cm na 600 DPI i 1,37 sens w grze.
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS: GO, WoW, nowe tytuły, to znaczy gram praktycznie we wszystko na co mam ochotę, FPS'y, MMO, RTS,y itp.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Gembird MP-GAME01
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak, najlepiej jakby były co najmniej 2.
  • twój budżet: 250
  • jaki chwyt stosujesz: palmgrip/clawgrip, zależnie od sytuacji (bardziej preferuję palmgrip)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    18,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:1,6 cm
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: czasem zdarza się korzystać z 400,800 i 1000, więc tak.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: sensor, wygodę
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie lubię agresywnego wyglądu, dobrze jakby scroll byłby podświetlany. Zależy mi na precyzji, jestem grafikiem i często potrzebuję tej precyzji przy wycinaniu itp.
Odpowiedz
#2
Jeżeli kształt DA Ci odpowiadał to najbezpieczniej będzie kupić DA '13 lub Chrome. (w tym pkt odnośnie co zmienić nie wiem czy to chodzi z wygodą o nagę czy DA czy obie ;p). Możesz spróbować jeszcze Mionix Avior 7000 (ale chyba chwilowo nie ma na allegro ;p) jest bardziej płaska i symetryczna, więc jeżeli kształt DA Ci nie pasuje to warto spróbować właśnie Aviora. Jeżeli czujesz, ze DA jest za krótka to warto rozważyć SS Rivala.
Odpowiedz
#3
Jestem zwolennikiem płaskich myszek, dlatego z nagi korzystam bardzo rzadko. A chcę deathaddera zmienić ponieważ po korzystaniu z kilku sprzętów Razer'a chcę je wywalić jak najszybciej... Nie lubię tej firmy i nie chcę mieć nic od nich. A co do Aviora to obejrzę, myślałem nad Zowie EC1-a lub CM Storm Mizar.
Odpowiedz
#4
Cm storm mizar nie jest warty uwagi ze wzgledu na sensor laserowy, masz za to cm storm alcor, o identycznym kształcie na dobrym sensorze optycznym, która to w zasadzie, ze względu na ogólnie dobrą jakość i kalibrację sensoraoraz brak znaczących wad, jest najlepszym wyborem do 150 zł. Zowie ec-a, poza ograniczoną możliwością konfiguracji (brak sterowników) i innymi dostępnymi wartościami dpi niż choćby ten używany przez ciebie w grze (dostępne: 400/800/1600/3200) spełnia wszystkie ważniejsze kryteria takie jak wygoda, świetny sensor pod fpsy czy do pracy w grafice oraz wykonanie bardzo dobrej jakości (może z wyjątkiem rolki, ale jest podświetlana :P) z bardzo dobrym materiałem obudowy.
Odpowiedz
#5
EC1-A jest bardziej jak DA, z Mizarem jak wyżej. Alcor jak chcesz możliwie najtaniej. Ja bym jak Hya za Mionixem Avior 7000 obstawiał.
Odpowiedz
#6
Poczekam tydzień, aż na massdrop'ie pojawi się Avior, jeżeli go nie będzie to będę myślał nad Alcor'em lub EC1-a. Może są jeszcze jakieś inne warte uwagi?
Odpowiedz
#7
Ewentualnie zapytaj ten sklep z allegro pcforce bodajże czy i kiedy będą mieli jeszcze Aviory 7000, bo bądź co bądź w razie czego odsyłasz im. Z massdropa taniej, ale na przesyłkę się czeka z miesiąc.
Odpowiedz
#8
Oj to o tym nie wiedziałem, myślałem, że maks 2 tygodnie. :/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.