• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyperx cloud 2 czy Razer kraken 7.1 v2
#21
(08-23-2017, 06:47 PM)Synth napisał(a):
(08-22-2017, 11:36 PM)owoc12 napisał(a):
(08-22-2017, 05:52 PM)Synth napisał(a): Głośniczek w krakenach https://www.custompcreview.com/wp-conten...view-6.jpg

głośnik w isk'kach  https://cdn.head-fi.org/a/8164430_thumb.jpg

Ale na tym zdjeciu sa przeciez jakies najtansze stare krakeny.

A myślisz, że nowe czym się różnią od starych ? :D 
to ma wyglądać, nie grać. 
Te małe rączki zalewają to wszystko tanim plastikiem gdzieś na odległym wschodzie i biorą za to nie duże pieniądze
zalewają je basem, bo o wysterowaniu ich nie ma mowy i pakują w "estetyczne" pudełka żeby konsument inaczej na nie spojrzał na pułkach sklepowych.

Ale testowałeś te nowe czy tylko tak Ci się wydaje, że są takie same? Bo coś mam wrażenie, że nawet ich nie widziałeś, bo z tego co widziałem w sklepie i recenzjach, to nowe są w sporej większości wykonane z metalu a nie tego "taniego plastiku".
Odpowiedz
#22
Ja mam te razery v2 i nic specjalnego w porównaniu z poprzednimi, miałem okazję korzystać z ISKami znajomego (na średniej integrze) i gniotą je pod każdym względem.
Odpowiedz
#23
a wygodne te ISK?
Odpowiedz
#24
czytałeś naszą recenzję?
na grubych padach jak najbardziej
Odpowiedz
#25
a te pady są z tej gąbki która sie nie ubija?
Odpowiedz
#26
eee? możesz sprecyzować
u mnie na żadnych słuchawkach z których dane mi było korzystać gąbka się nie ubijała, więc nie wiem o co chodzi ;d
Odpowiedz
#27
Pewnie chodzi o to, czy wraca do swojej pierwotnej postaci po dłuższym użytkowaniu : p
Zachowuje "sprężystość".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#28
Chodzi mi o memory foam, bo miałem superluxy hmc631 to pady sie ubily i byly twarde jak kamien.
Odpowiedz
#29
Moje ciągle są takie same jak na początku
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#30
Kupilem razery i isk i faktycznie isk miazdza wygoda i dzwiekiem, jak zaloze razery zaraz po isk do tej samej muzyki to dzwiek brzmi jak bym byl w jakiejs hali, jedyne czego mi szkoda to mikrofonu bo w tych razerach jest naprawde świetny. To teraz jaka karte dzwiekowa kupic do isk? Tak do 100zl, w tej cenie bedzie duza roznica miedzy realtekiem? Moj realtek to Realtek ALC-892. Mam też wrażenie, że na tym realteku przy mocniejszym basie i wyzszych dzwiekach slychac trzeszczenie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.