• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki do WOT, CS
#1
  • Witam wszystkich 
  • Poszukuję czegoś fajnego bo wreszcie kończę składać swojego upragnionego CPU.
    • jakie obecnie używasz? - Ostatnie jakich używałem to były Kauflandowskie za 30zł
    • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? - NIE 
      - jeśli tak – to jakiej?
      - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?- NIE, Mam Asusa z170 Pro Gaming z SupremeFX 
       --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
    • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? 100% do gier
    • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? WOT, CS, RTS
    • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 230zł
    • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
    • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Obojętne
    • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większą
    • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
    • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Poszukuję dobrego sprzętu który umili mi rozgrywkę
      Interesowało by mnie ewentualnie porównanie: Somic V2, Superlux 668b, Ravcore Hellion, Encore Rockmaster OE
Odpowiedz
#2
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
Tutaj masz opisane 3 z 4 wymienionych przez ciebie modeli (hd668b to półotwarta wersja hd669 z listy polecanych, jest tam również ich recenzja). Nie wiem czy zwróciłeś u wagę, że rockmastery OE mają w zestawie tylko jeden krótki kabel (coś koło 1 metra), więc do kompa trzeba by było sobie kupić dodatkowy.
Odpowiedz
#3
(08-18-2017, 08:10 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
Tutaj masz opisane 3 z 4 wymienionych przez ciebie modeli (hd668b to półotwarta wersja hd669 z listy polecanych, jest tam również ich recenzja). Nie wiem czy zwróciłeś u wagę, że rockmastery OE mają w zestawie tylko jeden krótki kabel (coś koło 1 metra), więc do kompa trzeba by było sobie kupić dodatkowy.

Czytałem sporo recenzji w ostatnim czasie, potrzebowałbym opinii kogoś kto miał styczność bezpośrednio z tymi słuchawkami aby wskazać zwycięzce. Dziś w Media Expert oglądałem Asus Cerberus. Jest niewiele ich recenzji te co są pewnie są podpłaconymi artykułami. Ale cenowo wyglądają atrakcyjnie od 183zł.
Zastanawiam się także nad tymi Ravcorami ze względu na efekt wibracji podobno poprawiający niesamowicie dźwięk.
Odpowiedz
#4
Takie twory jak te Ravcore'y i Asus'y to bym sobie dawno odpuścił.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
z tych wszystkich najbardziej uniwersalne i w sumie najlepsze będą Somic V2
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.