• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki [FPS]
#1
Witam bardzo serdecznie, prosiłbym o pomoc w doborze myszki :)
1) jaką obecnie myszkę używasz: Tracer GHOST
2) jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
3) czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
4) czułość w Windows: 6/11
5) czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): brak
6) ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 28 cm
7) w co grasz (podaj tytuły gier): Counter Strike Global Offensive
8) jaką masz obecnie podkładkę: A4 Tech X7-200MP, wymieniam na 500MP lub Gembird MP-GAME01
9) ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 7, tak używam bocznych
10) twój budżet: 60-170 [zł]
11) jaki chwyt stosujesz: palm grip
12) jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
13) jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
14) jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
15) jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
16) czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie.
17) czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Zakres mi pasuje od minium 200-400
18) co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: scroll sie zepsul ._. Ale ogólnie myślę, że trochę niższa
19) czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
20) uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak
#2
wpierw muszę spytać, czy mógłbyś wymierzyć w miarę dokładnie swoją myszkę Tracer Ghost :> ? Ułatwi to pomoc :)
#3
119x132x44 jakoś tak wychodzi
#4
ehm 119 x 132 :D ? długość ma 119mm, szerokość może 32, bo 132 to chyba z pudełkiem :P ?
#5
Nie wiem jak zmierzyłem te 132...... Przpraszam za wprowadzenie w błąd 77 i przy doborze prosiłbym o jedną z niskiej półki cenowej tak 60-110 i z tej wyższej 110 - 170
#6
Jeżeli ma to być nowa to zobacz na Cm Alcora, ale podkładkę wymień na Natec M11 np. Maxi jak chcesz wielką. Na a4techu słabo działa.

Z używanych możesz popatrzeć na Kane V2.
#7
Okej dziękuję :) A tak jeszcze poniżej 100zł coś dałoby radę? :)
#8
jedna sensowna to A4tech A9, ale nie wiem czy kształt Ci przypasuje :(
#9
Zobaczymy :) Przy tej A9 jak widzę ją w internecie, to jakiś zastrzeżeń nie mam, a nawet wydaję się lepsza w kształcie niż ten tracer ghost. Dziękuję za poradę :) Jak już dokonam zakupu, to się pochwalę co wybrałem :D
#10
Witam. Od tamtego czasu nie dokonałem żadnego wyboru i zakupu, z różnych powodów. Na poniedziałek zamawiam i mam dylemat międzyn SS Rival a SS Sensei RAW. Jakieś sugestie, która może być lepsza wg mojego opisu?


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.