• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze Gryzonia:)
#1
    Witam.Proszę o pomoc w wyborze myszki:)
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G403 Prodigy
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Ok. 30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Quake Champions ,sporadycznie Cs:go i Pubg
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie GS-R
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Główne + boczne
  • twój budżet: 350zł
  • jaki chwyt stosujesz: Raczej palm z lekką tendencją do finger gripa
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20,5cm 
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku): 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Byle by było 400dpi z możliwością zmiany do 800 reszta mnie nie interesuje.
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wydaje mi się za wysoka i lekko za wąska,waga mogła by być większa.Chyba raczej preferował bym masywniejsze myszki jak mój stary Logitech g500.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wydaje mi się że raczej nie lubię za wysokich myszek testowałem Razera deathaddera bardzo mi nie odpowiadał wysoki grzbiet,bardzo byłem zadowolony z Logitecha g500 który był dla mnie idealny,odpowiednia waga i wielkość oraz ręka wygodnie leżała.Sensor wymagam oczywiście jak najlepszy ale nie uznaję 3310.
Odpowiedz
#2
Pierwsze co mi przyszło na myśl to Zowie FK1, ale jeżeli nie uznajesz 3310 to DM1 Pro S, Cooler Master MasterMouse Pro L albo nowy SS Sensei 310.
Odpowiedz
#3
DM1 Pro S przy takiej dłoni będzie za mała do palma. Nie polecam. Chwytalem ja wysokim clawem.
Myszka: KONE EMP
Podkładka: Dream Machines Pad L
Klawiatura: CMStorm Quickfire XTI Cherry MX Brown
Odpowiedz
#4
Jak leżał Ci Logitech G502 to według mnie bardzo dobrym wyborem będzie Kone EMP
Odpowiedz
#5
(08-10-2017, 03:30 PM)Czyszczu napisał(a): Jak leżał Ci Logitech G502 to według mnie bardzo dobrym wyborem będzie Kone EMP


Leżał mi dobrze G500 nie g502,w g502 przeszkadza mi ostre zejście z prawej tylnej strony dokładnie takie samo jest w g403.
Miałem w ręku Roccat Xtd i racja bardzo mi się podoba jego wielkość fajnie leży dosyć masywna myszka.Więc myślę że jednak ten Emp będzie chyba strzałem w dziesiątkę.

Generalnie to najlepiej mi w ręce leżał Razer Naga, prawa strona z podpórką na palec coś wspaniałego,ale niestety lewa strona ma za dużo przycisków.Może ktoś zna coś w stylu razer naga tylko z dwoma przyciskami z lewej strony?.
Odpowiedz
#6
Bierz EMP ;)
nic innego w stylu nagi nie kojarze
Odpowiedz
#7
Dokładnie tak jak Czyszczu.
Po przeczytaniu, że leżał Ci G500 i lubisz masywne myszki to właśnie EMP mi przyszedł do głowy.
A po drugim poście i zdaniu "Miałem w ręku Roccat Xtd i racja bardzo mi się podoba jego wielkość fajnie leży dosyć masywna myszka.", to już niemal jestem pewny, że będzie pasować.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Ok dzięki wielkie :)
Odpowiedz
#9
Trzymam kciuki za udany zakup :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.