• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Kone EMP
#1
Jednak z moją Taito 2017 jest coś nie tak po przeczyszczeniu, więc chyba pora na coś nowego ;_;
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) DM1 Pro S, ale na dniach kupuję Roccat Kone EMP
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Taito 2017 chyba średni rozmiar
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Materiałowa, lub plastikowa, nie wiem
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Mam obecnie tą średnią taito, ale grałem u kolegi na king size i było bardzo wygodnie, więc myślę, że coś typu taito king size/większa. Myślałem także o takiej szerokiej, która mieści jeszcze klawiaturę (np. Taito XXL? )
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Niby tak, ale wolę coś wytrwalszego
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: Coś od szybkiej do raczej wolniejszej, jest mi to obojętne
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 150? mogę coś dołożyć jeszcze jak trzeba
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) -
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:

Odpowiedz
#2
Poczekaj na przyjście EMP, zobaczysz zmianę w ślizganiu myszy ;) Myszki Roccata magicznie dobrze ślizgają się ze swoimi podkładkami.
Jak miałem DM1 Pro na Taito starej to ten ślizg pozostawiał wiele do życzenia ;p Taki szorstki się wydawał.
Jak chcesz coś szybszego jednak to weź potem G640
Odpowiedz
#3
Tzn. czuć różnice ślizgu w różnych miejscach na podkładce. Skoro tak dobrze współgrają Roccaty, to może po prostu kolejną Taito 2017?
A Zowie G-SR?
Odpowiedz
#4
Zowie G-SR właśnie nie opłaca się względem Taito - szybko się zużywa, droga, mniejsza, ślizg w sumie mają podobny.
Na Taito dobra kontrola nie?
Napewno dobrze ją wysuszyłeś? Czym ją czyściłeś?
Odpowiedz
#5
Nie wiem jak jest na innych podkładkach, ale na taito się spoko gra.
Wysuszona jest dobrze, czyściłem ją według jakiegoś poradniku płynem do szyb.
Odpowiedz
#6
A może Zowie GTF-X? Czy po prostu brać kolejną Taito?
Odpowiedz
#7
GTF jest bardzo szybka.
Jeżeli Taito Ci odpowiadała to kupiłbym drugą sztukę, zwłaszcza, że kupiłeś EMP : p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Sczerze mówiąc wolałbym coś z obszyciem, bo w 1 miejscu nawet mi się kawałek jakby wgiął/wyrwał w mojej starej taito ;x
Odpowiedz
#9
to weź DM Pada, znacznie szybszy od Taito, ale średnio szybka, więc jakiejś tragedii nie ma
dodatkowo ma czucie jak hybryda, jest kontrola, ale według mnie ruchy lepiej kontroluje się na Taito, szczególnie ma mychach od Roccata
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.