• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszeczka xD
#1
Słowem wstępu, tak zakładam kolejny temat. Jestem geniuszem i pierwszy raz będę w stanie określić mój chwyt! Okazało się, że za każdym razem podawałem błędny xD
Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder Elite/DM1 Pro S
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Wysoka
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 800 dpi w sterach Razera
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Gram samym nadgarstkiem, po prostu nie wiele przejeżdżam
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Smite
  • jaką masz obecnie podkładkę: Taito 2017
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Używam 2 bocznych 
  • twój budżet: - (nieograniczony)
  • jaki chwyt stosujesz: A więc tak. Jest to coś w rodzaju fingero clawa. Palce mam jak w clawie, lecz mój nadgarstek nie dotyka myszki przez większość czasu (gdy muszę przesunąć myszkę do góry, zmienia się w takiego czystego fingera). Na deathadderze palce trzymam na wysokości pomiędzy tymi 2 guziczkami (pod scrollem), a scrollem.
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Więc tak, w DM 1 Pro S irytuje mnie scroll (możliwe że jest zepsuty, ciężko go się przesuwa czasami, chociaż ostatnio działa lepiej), nie lubię jej bocznych przycisków (wolę te w DA Elite, oraz wolałbym gdyby nie było między nimi odstępu) oraz jest chyba trochę za duża, Razer chyba jest również zbyt duży, trochę mi się na nim dłonie pocą, ale ma boskiego scrolla :D
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Raczej tak, ale można sprowadzić.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Raczej coś małego, mile widziana powierzchnia jak w DM1 Pro S :)
    Chciałem w ciemno brać Roccat KPOE, ale nie mogłem znaleźć jej na stronie żadnego ze sklepów (RTV, media), a jeżeli chcę zamówić to muszę trochę poczekać, więc może ktoś rzuci jakąś ciekawą propozycją :> 
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Brałbym Roccat'a w ciemno :p
W procpu masz z wysyłką za darmo.
Oprócz niego, polecałbym MasterMouse'a S.

Kształtem być może FK/ZA od Zowie mogłaby Ci pasować, jednakże sensor odstaje (3310), ma przełączniki Huano i niezbyt dobry scroll.

Nowych myszek od Steelseries Ci nie polecę, gdyż nowy Sensei jest jeszcze szerszy od DM'a a Rival 310 może być po prostu za duży :p

@Edit
Jakie myszki testowałeś?
Przymierz G502, bo ona do takiego chwytu jest nawet polecana :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
ZA 13 mam gdzieś w szafie, kształtem bardzo fajna dla nie, ale powierzchnia taka dziwna, wręcz klejąca się do rąk, nie miła strasznie.
Wiesz ktoś może, czy w RTV Euro znajdę tą KPOE? Bo jak zamówić to musiałbym trochę poczekać aż do domu wrócę (+/- całe wakacje) więc tak średnio
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#4
Jeżeli to większy sklep to raczej powinni mieć ;p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
KPOE - przetestowana. Ogólnie mysz świetna, jednak dla mnie za mała. Mimo wszystko - wolę kształt Deathaddera i chyba jest on dla mnie idealny, lecz te gumy... Chciałbym jeszcze przetestować EC1-A - wydaje mi się mocno "Deathadderowa" kształtem i tak też pisały osoby na forum, lecz pytanie - czy biała wersja da mi uczucie takiej DMowej powierzchni?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#6
W jakim sensie białą?
Jak masz DM'a "glossy" to cała biała EC1-a jest również o takiej powierzchni.
Jeżeli chodzi Ci o standardowego DM'a, to nie mam porównania, lecz EC to taka hmm... lekko "matowa" w dotyku, być może trochę mniej od KPOE.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Biała w sensie nie że logo, tylko że cała biała :D
DMa mam matowego, ale on ma taką świetną powierzchnie, że aaaa :D
I czy to prawda, że "w łapie" EC1-A" wydaje się sporo większa od Dethaddera?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
Biała EC to czyste "glossy", świecący się plastik :p
Zależy jak chwytasz, są podobne.
Jakby się doszukiwać, to EC jest troszkę bardziej "tłuściutka" w kształcie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Chwytam palmem, ale takim lekko cofniętym, bo w zwykłym mi palce wystają na DA ;d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
W takim razie EC powinna być okej, gdyż przód myszki jest wyższy niż w DA.
"Garb" w EC jest bardziej rozłożony :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.