• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do CS:GO do 300zł
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? jakieś słuchawki Genesis za 50zł
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? używam integry Realtek ALC 887 
    - jeśli tak – to jakiej? ^
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? póki co nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) płyta głowna Gigabyte B75-D3V
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 300zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? jeśli zamknięte oznacza wygłuszające, to te
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?  chcę dobrego pozycjonowania w cs:go
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? raczej nie, być może raz do roku dla zabawy z kumplami
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? beznadziejne pozycjonowanie, brak wygłuszenia i niezbyt wygodne, chociaż już się przyzwyczaiłem
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): słuchawki z mikrofonem

Zastanawiam się nad Hyperx Cloudami I a II. Te drugie mają wbudowaną kartę dźwiękową, która jest podobno nienajlepsza, ale i tak prawdopodobniej lepsza niż moja integra. A może coś innego? Czekam na propozycję. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Ja zamiast Claudów wziąłbym ISK HD9999 i Zalman Mic.
Claudy spoko, ale mają małą scenę (wrażenie przestrzenności wokół Ciebie). Poza tym mikro w nich jest słabe ;D Zalmana walniesz na kabel i można żyć.
Ew. jakby był cicho to dokup za 9 zł kartę USB dźwiękową i mikrofon do niej - będzie lepsza jakość i sygnał zbieranego dźwięku
Odpowiedz
#3
Nie słyszałem nigdy o tych słuchawkach, ale z waszej recenzji wyglądały obiecująco, zwłaszcza pozycjonowanie. No cóż , chyba przekonaliście mnie, zawsze jeśli nie będę zadowolony mogę wymienić na Cloudy :D
Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
#4
Tak, te ISK są o wiele lepsze od Cloud'ów :p
Szczególnie w CS:GO.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.