• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod CS:GO
#11
Na antyweb chwalą :) http://antyweb.pl/steelseries-rival-310-...-recenzja/
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
95% tych "testów" czy "recenzji" na portalach tego pokroju, ma taką wartość merytoryczną, że co najwyżej dupę sobie można tym podetrzeć.
Aż mi to przypomina pana "Roos...", który robi podobne rzeczy na YT i wiele innych mniejszych w czy większych kanałów, gdzie po prostu najważniejsze aspekty produktów są zamiatane pod dywan, byleby się tylko nażreć, ech...
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Wiadomo, tak ogólnikowo opisują. Jedyna słuszna recenzja jest na test-gear :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#14
No może nie jedyna, ale jak najbardziej treściwa.
Przynajmniej nie ma jakiegoś faworyzowania produktów jednej firmy czy drugiej i przede wszystkim Hya z zespołem mówi otwarcie co jest nie tak ;p
Maa wieeelki plus ode mnie za to co robi, oby tak było jak najdłużej.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
dopóki nie skończy mu sie hajs na alkohol ;D
Odpowiedz
#16
Mówisz, że wtedy będzie Naga w "Hall Of Fame"? :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
A ja mam pomysł by każdy złożył się pare zł na nowe myszki do testowania :D :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#18
Jeśli będą mieli Rivala w x-komie to go sprawdzę, ale to przedsprzedaż, więc raczej nie powinni go mieć na stanie. Mam ostatni miesiąc luzu, we wrześniu do roboty i skończy się czas na zabawę, więc chciałbym sobie postrzelać ;) Logitech G403 ma chyba najlepszy obecny sensor na rynku, jeśli dobrze siądzie w łapie, to pewnie ją wybiorę :D
Odpowiedz
#19
Byłem dziś w X-KOM. Niestety nie mieli już myszek Zowie, ale sprawdziłem G403. Niestety zbyt wysoka się wydaje. Sprawdziłem też Deathaddera, który wydawał się zbyt mały trzymany clawem. Do tej pory najlepiej trzymało mi się Rivala 300 palmem pomimo że odrzucilem go wstępnie ze względu na rozmiar. Na poniedziałek chyba zamawiam wszystkie Zowie do xkom bo teraz już nie wiem, który rozmiar mi odpowiada
Odpowiedz
#20
Tego Roccat'a też bym wziął pod uwagę :p
Jak kształt Rival'a 300 Ci odpowiadał to spróbowałbym również EMP.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.