• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryzoń 300 pln
#1
Na wstępie serdecznie witam


  • jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Call Of duty(znaleziona w szafie) wcześniej DA 2013
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1600/1800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):średnia
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):1600
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): DA inquisition, D3, Mass Effect
  • jaką masz obecnie podkładkę: steelseries
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): nie
  • twój budżet:300 pln +- 
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip, czasem Claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18.5/19 cm
    undefined
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.8 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie wiem
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wykonanie
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): idealnie było by, gdyby myszka nie była pokryta gumo podobnym tworem, który się cholernie palcuje


Myszki które miałem i mi nie podeszły to Roccat Military , Cm Recon( za mała) , FUNC-MS-3-R2 ( pokryta guma, brudziła się), Razer 2013 (wykonanie, piszcząca rolka),  Mionix Avior 7000 (znów guma)



 
Będę zobowiązany za wskazówki, a by w końcu coś kupić i przy tym pozostać, a nie bawić się w odsyłanie.
#2
W DA Chroma masz taką lekko szorstką obudowę więc nie będzie się brudzić (boczną śliską gumę można oderwać i nawet lepiej się wtedy trzyma) u nas rolka nie piszczy :P przynajmniej na razie. Z podobnego materiału jest Zowie FK1 i myślę, że możesz ją właśnie spróbować.
#3
Z DA chroma dam sobie spokój, w sumie to praktycznie to samo co DA 2013, skupie się na zowie, zasadniczo myślałem o EC1-A, ale FK1 tez jest niczego sobie, jak tutaj sprawuje się rolka ?
#4
W FK1 jest lepsza rolka, w EC standardowo jak wcześniej kiepska, może tragedii nie ma (o ile trafisz dobrą sztukę :P ) ale po chwili zatęsknisz nawet za tą z DA :P
#5
Obym w końcu trafił w sprzęt, który mnie zadowoli, zamówiłem FK1
Jeśli nie jestem Pro to zakładam, ze moja obecna podkładka steelseries da rade ? :)
#6
da radę ;) też mam nadzieję, że trafisz ^^ bo widzę, że nie łatwo cię zadowolić :P
#7
Zakładam, ze będzie w poniedziałek, wiec na pewno opisze wrażenia, na chwile obecna dziękuje za pomoc ;)
#8
Całkiem przyjemny duet, bawię się od kilku godzin, trochę się palcuje, ale idzie ją doprowadzić do porządku bardzo szybko i łatwo.

Jaką byście polecili do niej szmaciankę, najlepiej z żółtymi akcentami ? ;)
 
kciukiem tylny + lewy główny = podkładka szmaciana
Wystarczy wcisnąć ta kombinacje i przytrzymać ?


[Obrazek: 9KxoIs7l.jpg]
#9
Nie, nalezy je przytrzymac podczas podlaczania do gniazda usb przy wlaczonym komputerze.
#10
widzę, że mechanik jest ^^ + podpórka Grifiti ;p ? Brakuje tam imo podkładki Zowie G-SR i olać żółte akcenty ;D Prawdziwy pro ma wszystko w innych kolorach!


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.