• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie p/g-sr niebieska
#41
uważaj, bo Ci jeszcze gratis wyślą i po sądach będzie się prowadził XD
Odpowiedz
#42
Śmiechawa z tej podkładki :D w poniedziałek ją odsyłam.. nie wiem czy to przez to, że jest nowa ale myszka jeździ po niej jak poje.. zwykła podkładka która powinna kosztować co najwyzej 60-70zł przez wygląd i wielkość.
na mojej starej taito control o wiele przyjemniej mi się gra, lepiej wyczuć aima i przede wszystkim jest trwalsza.

Spróbuję jeszcze roccat taito 2017, i ewentualnie jak mi przyślą g240.
Odpowiedz
#43
Wiadomo, że nie ma sensu tyle płacić za podkładkę, jak są dużo taniej dobre podkładki, chociażby Roccat Kanga którą używam :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#44
G240 kto ma Ci przysłać? :o
akurat zawsze na początku tak jest, że albo gra się ciężko, albo zajebiście ;D Trzeba się przyzwyczaić.
Taito 2017 ślizgowo podobna jak stara G-SR, tylko lepsza jakościowo o wiele
Odpowiedz
#45
Zamówiłem g240 w rtv-agd czekam 2 tydzień heh..

=edit=
dobra może faktycznie pierwsze wrażenia takie po przesiadce z innej podkładki..
może z czasem się przyzwyczaje, z czasem może lekko zmieni tarcie jak w starej g-sr..

lekki problem jest również z wyprostowaniem jej, po wyciągnięciu z pudełka jest lekko pozwijana na bokach i gromadzi się pod nią powietrze..
Odpowiedz
#46
G-Sr trzeba dotrzeć, nowa jets szybka dosyć :D pozniej to spada mocno
Odpowiedz
#47
(06-23-2017, 09:56 AM)Becks napisał(a): Czarną G-SR mogę w ten sposób ocenić (na podstawie skali z tej strony) ( skala od 0 do 100):
Szybkość - 55-60
Kontrola - 70-75
Gładkość ruchu ( 0-10 ) - 6/6.5
Feedback - (0-10) - 9/9.5
GRIP - 9

Takie mam odczucia na myszce zowie za12. Jeżeli cena niebieskich nadal będzie tak śmiesznie wysoka to podziękuję. O tyle, że jeszcze w x-kom można mieć darmową dostawę ale 20zł drogą nie chodzi dlatego czekam na te 129zł.

Po miesiącu intensywnego użytkowania podkładka straciła swoją szybkość na ok. 45-50, a nawet mniej jak mocnej docisnę myszkę. Kontrola i grip za to wzrosła. Oczywiście druga połowa podkładki jest prawie jak od nowości czyli ma wartości takie jak wyżej wspomniałem. Nigdy nie miałem wolniejszej podkładki, aż dziwnie się czuję.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.