• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 300zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Sensei
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400 dpi
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 2.9
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400 dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): --
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QCK+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne
  • twój budżet: 300zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,3 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,7 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, +/- 50 dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Obecna mysz dobrze sprawowała swoją rolę do czasu, aż coś w niej pękło. Szukam coś bardziej precyzyjnego.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Rozważałem kupno Zowie ZA11 i 12, FK1, EC1-A, Steelseries rival i DA13, lecz nie jestem pewny czy te dwie ostatnie myszki nie są dla mnie za duże. Tylko optyczne myszki.
Z góry dziękuję :)
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że ta nowa Zowei ZA11 mogłaby Ci pasować, duże i symetryczne, z cofniętym "garbem" z reguły dobrze leżą pod palm gripa - do tego miałeś już Senseia, który był symetryczny, więc nie odczujesz drastycznie przejścia. Przy twojej dłoni nie ma sensu nic mniejszego brać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.