• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do gier FPS (claw grip)
#11
No i widzę, że SteelSeries wypuściło dwie nowe myszki. Któraś z nich będzie lepszym wyborem niż Kone Pure Owl-Eye (Pure 2017)?
Odpowiedz
#12
Hmmm...
Rival 310 może się spodobać, jednakże do pełnego Claw'a chyba raczej ten Kone :p
Przymierz sobie Rival'a w sklepie, bo są wszędzie. Nowy jest krótszy, kształtowo podobne, więc sobie wyrobisz jakieś zdanie.
Dodatkowo w miarę możliwości oczywiście tego Kone'a.
Na dniach będzie też 310 w sklepach, jak nawet już go nie ma.
Reklamę to Steelseries akurat ma dobrą :p

Co ciekawe... PCLab pisze:
"Akceleracja
Rezultaty licznych prób nie w pełni nas zadowalają. W kilku przypadkach sensor gubił niewielką liczbę pikseli, jednak znacznie częściej zdarzało mu się dodać pewną ich liczbę. Dotyczy to zarówno modelu Rival 310, jak i Sensei 310. Spodziewaliśmy się na tym polu znacznie lepszych osiągów. Mamy nadzieję, że przyszłe wersje oprogramowania układowego przyniosą tu poprawę. "
Według nich, też LOD nie wypadł tak świetnie jak reszta myszek na 3360, gdyż wnosi 1,8mm.
Różnica niemalże niewyczuwalna, no ale jednak.
Być może to wina sterowników.

Oglądnij jeszcze: https://www.youtube.com/watch?v=i62CDjEbhLo
Może rozwieje to wątpliwości. Osobiście nie mam możliwości obejrzenia tego teraz ;f
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Dobra zamówiłem Roccat Kone Pure Owl-Eye zobaczymy jak mycha będzie się sprawować ;D
Odpowiedz
#14
Btw.
Wleciały recki, więc sobie poczytaj ; p

@Edit
U nas sensor wypadł świetnie.
Czyżby PCLab nie umiał robić testów? :V
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
To Hya pisał, więc hmm... Albo mieliśmy jakąś lepszą sztukę (chociaż każda testowa powinna być super ;) albo nie umieją robić testów ;D
Odpowiedz
#16
Przed chwilą przyszła do mnie myszka. Pierwsze wrażenie- trochę mała. Wieczorem pogram i napiszę trochę więcej.

Dziwni mnie trochę paragon.
Myszka- 259 zł
Przesyłka kurierska- 17 zł
PayU - 4,14 zł razem: 280,14 zł
Gdzie za mysz zapłaciłem 300 złotych przelewem na konto (nie przez PayU) i kurier miał być za darmo. Podpowie ktoś o co chodzi? :P
Odpowiedz
#17
duża ona nie jest, ale po czasie zobaczysz, że takie myszy się lepiej kontroluje
Odpowiedz
#18
Mam taki problem, próbuję ustawić 450 DPI przeskakuje mi na 400... Są zrobione jakieś 'drabinki', że co 100 można zmieniać?
Odpowiedz
#19
u mnie też tylko co 100 można robić przeskok
wejdź na stronę mouse sensitivity i oblicz sobie czułość
tzn wpisz w pole jaką masz w grze i dpi 450, na dole wybierz tą samą grę i wszystko to samo, z wyjątkiem dpi (wpisz 400)
Da ci to ten sam rezultat, jedynie nadal w pulpicie zostanie taka czułość, ale to chyba nie jakiś wielki problem?
Odpowiedz
#20
Już korzystałem z kalkulatorów DPI - SENS i wiem, że one istnieją, ale dziki za radę. Zastanawiał mnie tylko ten fakt przeskakiwania co 100 DPI.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.