• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa myszka+ podkładka
#1
    MYSZKA
  • jaką obecnie myszkę używasz: Steelseries Rival 300( jak go kupowałem 2,5 roku temu był po prostu Rivalem)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):ok. 1 i 1/4 podkładki Qck+ 40cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie Counter Strike
  • jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries Qck+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak używam dwóch bocznych
  • twój budżet:sama myszka ~250zl
  • jaki chwyt stosujesz:50/50 palm/claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,8cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:raczej nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: ścierający się grip na kciuk
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):
PODKŁADKA
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) optyczna, SS Rival 
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Qck+
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: długość i szerokość min. 35cm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: raczej zależy mi na długiej trwałości(Qck+ używałem 2.5 roku i około po 8miesiącach slizg zaczął być dużo gorszy)
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:zależy mi na dobrej kontroli i trwałości
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?tak
  • maksymalna cena za podkładkę? 80-100 pln
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) najlepiej gdyby nie była kolorowa, bo podobno sensory lubią się gubić, ale jeżeli się mylę to bez znaczenia, ważne też żeby za bardzo się nie brudziła
  • jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:


Mysłałem nad zestawem Dm1 pro s + dm pad L , ale nie wiem czy ta myszka nie będzie dla mnie za mała, za myszkami Zowie nie przepadam
Z góry dzięki
Odpowiedz
#2
Myszka: Roccat Kone EMP https://procpu.pl/p/1544/36934/roccat-ko...racza.html

Podładka: Roccat Taito 2017 https://www.euro.com.pl/podkladki-pod-my...70731-1024
Odpowiedz
#3
G-SR SE+ G403
Odpowiedz
#4
Ale chwila, chwila! Ty masz Rivala, a nie Rivala 300, nie doczytałem. Jeżeli masz problemy z gumami, to w Rival 300 są one już poprawione i się nie ścierają. Jeżeli pasował Ci Rival to polecam kupić po prostu Rivala 300.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.