• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniwersalne słuchawki
#1
  • jakie obecnie używasz? Asus Vulcan ANC
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?  ALC898 
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Do gier ale jednak muzykę stawiam wyżej
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Amerykański Hip Hop z lat 90
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 350zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte, pół otwarte jeżeli są na prawdę warte uwagi
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nigdy, będą tylko w domu przy komputerku
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Po 1,5 roku zaczęły się pady otwierać i całe połuszczone są a gąbki na zewnątrz...
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Było by miło jakby miałby mikrofon ale dźwięk stawiam wyżej
Odpowiedz
#2
Witaj,
Od siebie polecam ci zakup
ISK HD 9999 - bardzo dobre słuchawki do cs, komfort na najwyższym poziomie :) gram w nich już od dobrych kilku miesięcy i nie zamieniłbym ich na żadne inne.
Pozycjonowanie w tych słuchawkach to mistrzostwo.

Za resztę dokup sobie kartę dźwiękową i będziesz w pełni zachwycony :)
Odpowiedz
#3
A są jeszcze jakieś ciekawe słuchawki z padami 50mm?
Odpowiedz
#4
nom, weź iski
Odpowiedz
#5
Jakie jest odczucie gdy ucho się zapoci w nich? Jest dyskomfort?
Odpowiedz
#6
Raczej nic takiego nie odczułem przy użytkowaniu w te nie do zniesienia upały
pady są bardzo mięciutkie - dodatkowo nie ma mocnego efektu uciskania głowy / ucha przez co można siedzieć w nich godzinami.
Odpowiedz
#7
a jakiś tani mikrofon? do 50zł, zalman mic 1?
I czy superluxy HD681 nie były dobrą oszczędnością? czy warto dorzucić (w sumie na dźwięku nie ma co oszczędzać)
Odpowiedz
#8
no HD681 są zauważalnie gorsze ;p
mikro weź zalmana i przypnij na kabel
Odpowiedz
#9
Mam dokładnie ten sam mikrofon i słuchawki, które Ci tutaj polecono (mi w sumie też) i jestem z nich mega zadowolony :D. Polecam :)
Odpowiedz
#10
Okej, dziękuję wszystkim za porady :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.