• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razer ornata chroma
#11
Uuu, to trzeba poczytać bo nawet nie śledziłem ^^
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Razer to nam powiedział, że jesteśmy za małą społecznością i piszemy "mało przekonujące" recki ^^
Szczególnie ta pierwsza część jest śmieszna, bo prawie każdy na innych forach bierze żywcem niektóre schematy i zdania z naszej strony ;p
Co do Razera to nie uznaję tej firmy - im zależy na hajsie, a nie na tym, żeby ludziom się dobrze na ich sprzęcie grało ;)
Hehe to teraz zabrzmi jak propaganda, ale weźmy taką małą, nową firmę Dream Machines - wypuścili dobrego pada za 29 zł. Razer wypuściłby go ze swoim logiem za 100+ zł ;) I też by się sprzedał
Odpowiedz
#13
No to niezle mało przekonujace recki, czytając recenzje na innych portalach dotyczące sprzętu razera o produkcie dowiemy się czegoś w tym stylu "no jest to produkt dla graczy i ma podświetlanie ładne i fajnie się klika" top kek
Odpowiedz
#14
Czyli jak prawie każda recenzja większego kanału na Youtube ;v
Polecanie u nich A9800 do fps'ów, nieznajomość chwytów czy podstawowych pojęć to dla nich chleb powszedni.
Najbardziej mnie bawi, jak ktoś w komentarzach pyta czy recenzowany produkt jest dobry.
Wtedy autor materiału od razu wymienia same plusy, po czym na pytanie "Czy jest lepszy od X" już nie odpowiada :V
Ach, te sponsorowane filmy :D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Mam coś lepszego (gościu napisał to do mnie na pclabie)
miłej lektury: http://forum.pclab.pl/topic/1209636-Klaw...ry14724942
Czyli koleżka uważa, że hardpc zasponsorował naszą recenzję XD gdzie tak naprawdę byli wkurwieni bo mi się pisać jej nie chciało z lenistwa ;p I wyszło, że dali podwójną zniżkę, bo miał być za 279 ;p
Odpowiedz
#16
Btw.
Rukszen chyba mnie zablokował na swoim kanale, bo nie mogę pisać komentarzy, haha :V
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
strategia ;p
Odpowiedz
#18
Wierzyć mi się nie chce, hah.
Aż założyłem drugie konto, żeby ratować te biedne duszyczki, które myślą, że A9800 jest
spoko" do CS'a ;v
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.