• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
Dobór podkładki
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): DM1 Pro S/Razer Deathadder Elite (zależy jak mi się akurat widzi xD)
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Roccat Taito 2017, chcę tak samo szybką/szybszą/ewewntualnie odrobinę wolniejszą
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): Chyba materiałową, chyba że jakaś inna będzie lepsza ;d
  • jaki rozmiar by Cię interesował: Co najmniej rozmiar Goliathusa Large, mile widziana większa
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:Szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • maksymalna cena za podkładkę? Raczej bez ograniczeń
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) -
    Potrzebuję czegoś nowego, ponieważ roccat troszkę się już starł, mile widziana jakaś milsza w dotyku, ponieważ mocno mi jeździ ręka po podkładce i na roccacie ujdzie, ale troszkę irytuje jego powierzchina.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
G640,GTF-X.
Odpowiedz
#3
to niezłe zdecydowanie:
"zależy jak mi się akurat widzi xD"
"chcę tak samo szybką/szybszą/ewewntualnie odrobinę wolniejszą" - to szybszą czy wolniejszą? :D
Mi pasuje tutaj DM Pad, ale powierzchnia jest średnio miła :/
Dlatego weź G640. Ślizgowo równie dobra.

PS pozdrawiam z innego forum, jeśli to Ty (chyba nie ogarnąłeś) ^^
Odpowiedz
#4
Z tą szybkością chodzi o to, że albo szybsza, albo nie wiele różniąca się od Roccata xD
G640 wygląda ok, tylko dziwi mnie trochę jej cena, ale może warto ;_;
Co do innego forum, to idk, chyba mnie pomyliłeś, chyba że mówisz o jakichś grupkach pomocy technicznej na fb ;d
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#5
Jak jesteś przy hajsie to weź G640 Teampad, mam obie , ja i Taito17 i G640 sporo szybsza.
Odpowiedz
#6
Skorzystam sobie z tego temaciku żeby zapytać się o 1 rzecz. Ktoś kto używał Roccat KPOE mógłby powiedzieć jaka jest powierzchnia? Bardziej taka gumowa (jak DM1 Pro S), czy taka plastikowa trochę szorstka (jak np. Deathadder)? Ogólnie doszedłem do wniosku, że Deathadder to król wśród myszek które miałem so far, ale nie mogę go używać przez te gumy na których dłonie mi się pocą jak chore ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#7
KPOE nie ma gumy tylko plastikowy coating, fakt gumy w DA są badziewne, może te w G403 by ci podeszły.
Odpowiedz
#8
To plastikowe pokrycie jest bardzo fajne imo. Zostawia mikor brud (nie wiem jak to nazwać), ale nie wyślizguje się z dłoni i dość przyjemna w dotyku
Odpowiedz
#9
Czyli KPOE bardziej taka jak biała Zowie jest, tak?
Btw. G403 ma jakieś gumy?? Wydawało mi się że nie ma żadnych. Mi ogólnie żadne gumy nie podchodzą ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#10
To nie jest taka typowa guma. Odczucie dość podobne do KPOE.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.