• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa (do 200)+ słuchawki(do 300-400)
#1
  • jakie obecnie używasz? Razer Kraken 7.1 Chroma
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Planuję +/- 200 zł
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) gigabyte ga-b250m-ds3h b250 lga1151 matx
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głównie gry, trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Heavy metal, metal alternatywny
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Lol, CS:GO, Battlefiedly i CoD'y, trochę RPG
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Nieograniczony, aczkolwiek chciałbym się zmieścić w 500-600zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte, cenię mocne wygłuszenie
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? lepiej w grach
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Przeszkadza synapse, uniemożliwił mi granie w gry błędem BEX do jego odinstalowania, przeszkadza również bas, którego nie mogę zmniejszyć bez synapse'a, komfort też nie jest mistrzowski
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):  Bardzo chciałbym, aby karta podeszła pod Hyperx Cloudy, które chciałbym zakupić, bo usłyszałem o nich dużo dobrego, jeżeli to nie będzie możliwe, po prostu się dostosuję i kupię słuchawki, jakie będzie trzeba :)

Odpowiedz
#2
Weź ISK HD9999 i zobacz jak grają na integrze (powinny dość dobrze, bo masz 1150).
Jak nie będziesz usatysfakcjonowany to dobierzemy Ci jakąś dźwiękówkę
Aczkolwiek różnica będzie spora ;)
Odpowiedz
#3
Skoro płyta główna ma sobie radzić, to nie potrzebuję w takim razie karty dźwiękowej, właśnie nie byłem pewien co do płyty :P
Odpowiedz
#4
patrząc na to co grasz to bym Somic V2 wybrał
Odpowiedz
#5
"zamknięte, cenię mocne wygłuszenie"
to chyba fail z tymi Somicami XD
Odpowiedz
#6
wiem, ale sie gryzie to z reszta :D

bo jezeli jest to bardzo wazne to tylko brainwavz HM5 bym polecil
Odpowiedz
#7
moim zdaniem lepiej ISKi nadal, może nie brzmią tak dobrze, ale dźwięk jest ciut "łatwiejszy"... Te HM5 są gęste i takie nieco zamulone
Odpowiedz
#8
Jak ktoś przepada za brzmieniem tym w iskach to ciężko będzie przekonać do innych, zważywszy na to, że są bardzo wygodne i można siedzieć w nich godzinami
miałem hm5/ bdmmx 300 / bd 770 z tych droższych i aktualnie zostały mi tylko 990tki. Ostatecznie zostałem i siedzę w iskach.
Odpowiedz
#9
@Czyszczu @Synth @Hya

Witam!

Przychodzę do was z pytaniem o słuchawki ISK HD9999.

Kilka dni temu zakupiłem właśnie te słuchawki , są bardzo wygodne , a pozycjonowanie jest genialne.

Niestety mam z nimi pewien problem , a mianowicie!

Słuchając muzyki , grając w gry czy rozmawiając na discordzie/ts3 dźwięk płynący z prawej słuchawki jest wyraźnie glosniejszy niż z prawej.

Czasami wystepuje tez w nich problem:

Przykładowo : kiedy biegnę postacią na dworze na deszczu : W lewej słuchawce slysze i deszcz i swoje kroki , a w prawej tylko deszcz ....
Gdyby przeciwnik biegł po prawej stronie byłoby to całkiem normalne (wtedy w lewej słuchawce nie musiałbym nic slyszec) , ale biegając własną postacią podejrzewam ,ze powinienem slyszec swoje kroki w obu słuchawkach.
Podobna sytuacja wystepowala podczas prowadzenia auta w grze PUBG ii trąbienia : W lewej slyszalem trąbienie i jadące auto , w prawej tylko jadące auto.
W moich poprzednich słuchawkach HyperX Cloud nie występował taki problem. ISK HD9999 przetestowałem na kilku grach : CS:GO , PUBG, Battlefield 1.


Czy wy też tak macie w swoich ISKACH? , Czy tak ma być?

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.
Odpowiedz
#10
(08-31-2017, 03:07 PM)JerzyPiatek napisał(a): @Czyszczu @Synth @Hya

Witam!

Przychodzę do was z pytaniem o słuchawki ISK HD9999.

Kilka dni temu zakupiłem właśnie te słuchawki ,  są bardzo wygodne , a pozycjonowanie jest genialne.

Niestety mam z nimi pewien problem , a mianowicie!

Słuchając muzyki , grając w gry czy rozmawiając na discordzie/ts3 dźwięk płynący z prawej słuchawki jest  wyraźnie glosniejszy niż z prawej.

Czasami wystepuje tez w nich problem:

Przykładowo : kiedy biegnę  postacią na dworze na deszczu : W lewej słuchawce slysze i deszcz i swoje kroki , a w prawej tylko deszcz ....
Gdyby przeciwnik biegł po prawej stronie byłoby to całkiem normalne (wtedy w lewej słuchawce nie musiałbym nic slyszec) , ale biegając własną postacią podejrzewam ,ze powinienem slyszec swoje kroki w obu słuchawkach.
Podobna sytuacja wystepowala podczas prowadzenia auta w grze PUBG ii trąbienia : W lewej slyszalem trąbienie i jadące auto , w prawej tylko jadące auto.
W moich poprzednich słuchawkach HyperX Cloud nie występował taki problem. ISK HD9999 przetestowałem na kilku grach : CS:GO , PUBG, Battlefield 1.


Czy wy też tak macie w swoich ISKACH? , Czy tak ma być?

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

Od siebie dodam, że nie mam czegoś takiego.. wszystkie dźwięki słyszę dookoła znakomicie.


Jak słuchasz muzyki również masz ten problem ? masz podłączone słuchawki pod mini jack 3.5 czu 6.3 ?  
jeśli tak to spróbuj docisnąć mocniej, ewentualnie zmienić wejście na któreś z powyższych.
Jeśli nic nie pomoże to sprawdź u znajomego czy masz to samo, jeśli tak to może być problem z przetwornikiem   

Jeszcze może być to wina przejciówki jak taką masz do ściszania / podgłośnienia  czasami miałem taki problem w hyperx - wystarczyło wtedy lekko zruszyć pokrętło ewentualnie zciszyć / podgłośnić.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.