• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair MM800 rgb - opinie
#1
Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą podkładką? Prosiłbym o opinie na temat jej jakości, pomijając bajery, ledy itp. Chodzi mi o to, ze jej powierzchnia wydaje się przesadnie szorstka, chropowata, mysz aż wibruje mi w dłoni przy pionowych ruchach. Tutaj wychodzi kolejny problem, czyli zupelnie inny feeling przy ruchach w pionie, a w poziomie. Nie wiem, czy trafiła mi się wadliwa sztuka, czy każda tak ma i po prostu taka powierzchnia mi nie pasuje. Jeśli ktoś posiada, prosiłbym o podzielenie się opinią.
Odpowiedz
#2
Cześć,
opisz dokładniej swój problem. To, że myszka ma inny ruch w pionie niż w poziomie jest dość normalne (spotykane min. w starszej wersji Roccat Taito). W skrócie zależy od podkładki.
PS ta podkładka powinna być bardzo szybka, ma niski współczynnik tarcia ;) Jaką masz mysz ? (ma to wpływ na szybkość ślizgu, co nie zmienia faktu, że mysz na tym padzie powinna "pływać")
Odpowiedz
#3
(06-26-2017, 03:29 PM)Czyszczu napisał(a): Cześć,
opisz dokładniej swój problem. To, że myszka ma inny ruch w pionie niż w poziomie jest dość normalne (spotykane min. w starszej wersji Roccat Taito). W skrócie zależy od podkładki.
PS ta podkładka powinna być bardzo szybka, ma niski współczynnik tarcia ;) Jaką masz mysz ?  (ma to wpływ na szybkość ślizgu, co nie zmienia faktu, że mysz na tym padzie powinna "pływać")

Mam Logitech g403 na standardowych ślizgaczach. Właśnie, powinna być szybka i mieć niskie tarcie, ale przesuwając po niej myszką, uczucie jest jak przy jeździe rowerem po kostce brukowej :D mam wrażenie, ze ruch jest bardziej gladki ba mojej starej M12. W poziomie jest w miarę okej, natomiast w pionie bardzo chropowato i głośno
Odpowiedz
#4
logitech ma dosyć wolne ślizgacze , a ten corsair to może tak już ma, szału na podkładki Corsaira nie ma ;p
Odpowiedz
#5
Oddałem ją i kupiłem roccat taito 2017 i ślizgacze corepad, 160zl zostało w kieszeni i jestem bardzo zadowolony :)
Odpowiedz
#6
w sumie to jeszcze nikt nie napisał, żeby mu się taito 2017 nie podobało :P
Odpowiedz
#7
Yyyy z wyjątkiem mojej uwagi co do grubości? :D Milimetr cieńsza, tak jak Kanga i git :) Ale podejrzewam że powierzchnia Taito i Kangi jest podobna, więc owszem chwalę :D
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Kobiety są zbyt wybredne więc nie biorę do statystyk opinii żeńskich hehe :P
Odpowiedz
#9
HAHA
Odpowiedz
#10
[Obrazek: comment_d9HcAWYtOvTBbxd05iEsyPnX4S5Xmv9S...74b5874ef2]
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.