• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 250 zł + karta dźwiękowa do 200 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? - HyperX Cloud
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? - nie
    • jeśli tak - to jakiej?
    • jeśli nie - czy planujesz kupić? - tak, do 200 zł
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - głównie gry trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? indie rock
  • w jakie gry grasz (podaj tytuły i w które najwięcej)? Głównie LoL, czasem Indie czy jakieś RPG, MMO
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? +/- 250 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? pół otwarte
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej? (większą czy mniejszą scenę) raczej wolę większą scenę, ale jest mi to bez różnicy
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie często, ale tak
  • dodatkowe uwagi: jeżeli będzie taka możliwość to chciałbym, aby słuchawki posiadały regulację głośności
Odpowiedz
#2
Somic V2 + Xonar DX
Odpowiedz
#3
ISK HD 9999 + używaną / nową creative z / zx
najwygodniejsze słuchawki jakie miałem, a trochę ich było..

z dac-ów SMSL M2 - idealna, cudo pod ISK HD 9999, Superluxom HD669
Odpowiedz
#4
@Houba czemu zmieniasz słuchawki, bo mam teraz te hyperxy i jak dla mnie są zarąbiste :d jestem poprostu ciekawy
Odpowiedz
#5
(06-25-2017, 03:07 PM)Peptit napisał(a): @Houba  czemu zmieniasz słuchawki, bo mam teraz te hyperxy i jak dla mnie są zarąbiste  :d jestem poprostu ciekawy

Pewnie z tego samego powodu co ja i kilka ludzi z tego forum
- bardzo ukrojona scena
- słaba separacja dźwięku - zlewanie się
- średnia wygoda - latem nadmierna potliwość dodatkowo ucisk spowodował, że bolały mnie w środku uszy
dadatkowa uwaga to
- słabej jakości mikrofon - który zbiera każdy dźwięk z otoczenia, dodatkowo strasznie tłumi głos - nie jest to normalne.
Odpowiedz
#6
Iksy wbrew pozorom są lepsze do muzyki niż do gier :p
Odstają od ISK'ów w tej cenie, a już ja pewno od Somic'ów.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
a mam pytanie , a już nie chce zakładać nowego tematu czy będzie duża różnica w dźwięku jeśli kupie karte dźwiękowa za jakoś 200zł do hyperx cloud 1 i może znacie jakąś fajną karte bo może bym się skusił :D
Odpowiedz
#8
jaką masz obecnie?
Odpowiedz
#9
mam integre, Realtek High Definition Audio, płytę główną posiadam ASRock H110M-HDS
Odpowiedz
#10
AIM SC8000 byłby w tej cenie super, jednakże karta nie posiada wejścia mikrofonowego - może to być nieco problematyczne.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.