• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W miarę tania podkładka do moba ( czy grubość ma znaczenie? )
#11
(06-20-2017, 04:25 PM)Synth napisał(a): i na dodatek wydaje mi się że to ze starym logiem, niebieskim bardziej pożądane przez ciebie ^^ ze względu chyba na wietrzenie magazynów :)

A teraz to niech sobie spadają, o, wtedy kupiłam drogą i jak nie było tak nie było. Wróciłam do Roccat Kanga :D
P.S. Nawet mój facet co wybredny jest w myszkach przewodowych, bo lubi tylko bezprzewodowe, przyznał że Logitech G203 jest wygodna :D Namawiałam by kupił, bo mu się bezprzewodowa kolejna zepsuła, ale za nic nie mogę przekonać do przewodów :D

Dla mnie podkładka 2 mm idealna :) 1mm też fajna :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#12
A czy można wiedzieć dlaczego wróciłaś do Roccat Kanga ? ^^ Jak zrozumiałem poprzednia się "zużyła" i nie mogłaś jej dostać przez jakiś czas ? :)
Odpowiedz
#13
Bo jestem je****ta i używam raz tej raz tej :D haha. Po prostu, długo używałam Kangi i jakoś tak ją polubiłam, to najlepsza podkładka jaką miałam i tak używam. Logitecha pewnie też nie raz jeszcze użyję, kwestia czasu, zachcianki, widzimisia :) Tamta się nie zużyła, ma się dobrze :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.