• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz za ok 150 zł
#1
Witam, 


proszę Was o pomoc w doborze myszki oraz podkładki w cenie ok. 150 zł oto więcej szczegółów:

- uchwyt myszki: jeśli korzystam z małej myszki: claw grip, jeśli z większej: fingertip, jest mi to obojętne, obydwa są okej
- uchwyt 1 + 3 + 1 tutaj warto zaznaczyć, że mam nietypowy chwyt, środkowy palec zawsze trzymam na scrollu, a PPM wciskam palcem serdecznym (dlatego głównie nie wiem jaka myszka będzie dla mnie najlepszym wyborem)
- wymiary: od czubka palca do zgięcia nadgarstka ok. 17,5 cm, szerokość 1,5 cm (mam dosyć małe dłonie)
- oczywiście myszka na kablu
- gry: gram głównie w LoLa :) nie wiem czemu te myszki do gier moba mają po milion przycisków ja gram myszką bez dodatkowych guzików i z tego co zauważyłem to 1-2 dodatkowych przycisków mógłby się przydać, ale bez przesady (to chyba do gier mmo prędzej te milion guzików :D)
- obecny sprzęt: logitech wireless M175, brak podkładki - gra się tym czymś fatalnie, ale to nie jest mycha do grania, dlatego chcę kupić coś fajnego
- zakresy dpi: nie mam pojęcia o co z tym chodzi nie jestem znawcą, mogę tylko powiedzieć, że gram na średniej czułości myszy
- podkładka: fajnie jakby w cenie tych 150 zł zmieściła się też podkładka do tej mychy, ale jestem w stanie wydać trochę więcej żeby mieć fajną mychę na lata, z którą będę się codziennie macał :D

Czekam na Wasze propozycje :)
Pozdrawiam,
sofnir
Odpowiedz
#2
Do 150 to możesz spokojnie brać Razer Abyssus 2014 , albo Taipana. Jeśli natomiast chcesz coś tańszego to mogę polecić Logitech G100S i jest moim zdaniem najlepszy do twojego stylu trzymania myszy.
Odpowiedz
#3
Wydaje mi się, że dobrą propozycją byłaby Stelseries Kana v2 White dostępna za troszkę ponad 150 zł. Poza dobrym sensorem nadającym się również pod fpsy, ma świetne przełączniki pod głównymi przyciskami, które sprawdzą się w sam raz właśnie w grach typu moba. Do tego, w przeciwieństwie do g100s, abyssusa i taipana posiada przerwę między przyciskami w sam raz by oprzeć palec gdy nie korzystasz z rolki. W twoim wypadku minusem tej myszy jest rozmiar, bo jest ona większa od wyżej wymienionych, więc dobrze by było najpierw przymierzyć w jakimś sklepie czy ci odpowiada.
Do tego najtańszą dobrą propozycją podkładki jest natec m11.
Odpowiedz
#4
Może Steelseries Kinzu v3 ?
Odpowiedz
#5
Jest to mysz klasę niżej od kany, która w wersji white jest znacznie tańsza niż podstawowa czarna, kinzu ma gorsze materiały (choć można się przyczepić do góry myszy z materiału typu glossy - śliski plastik) i sensor, choć może do gier typu lol nie będzie to miało takiego znaczenia.
Odpowiedz
#6
Pod małe dłonie kinzu może być wygodniejsza. Pod lola to nawet myszki laserowe się świetnie nadają - w najbliższym tygodniu kolega wraca do PL to nam swojego senseia raw przyniesie na testy, a być może też by Ci przypasowała.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.