• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deal roku czy niewypał?
#1
Znajomy dostał nietrafiony prezent na urodziny. Kupili mu G Pro, niestety brak możliwości zwrotu ponieważ klawiatura zakupiona w sklepie stacjonarnym. Zaoferował mi wymianę za mojego K70 Rapidfire RED LED i dopłatę z jego strony - 100zl. Myślicie że warto? Jestem "ok" z feelingiem Romer G , tak samo niepelnowymiarowosc mi nie przeszkadza. Jak z jakością wykonania G Pro w porównaniu do Corsair? Proszę o poradę :D
Odpowiedz
#2
ja bym brał, ale skoro to znajomy to daj się wymienić n a chwilę i ocenisz czy warto ;)
Odpowiedz
#3
Główny problem polega na tym, że nie wiem jak wygląda PCB w tej klawiaturze, czy będzie trwała itd. Z samym feelingiem jest jak najbardziej w porządku i mi się podoba, główna kwestia to właśnie ta trwałość i jakość wykonania.
Odpowiedz
#4
Corsairy z serii K to solidne konstrukcje. Są produkowane w Chinach przez co cieszą się mniejszą estymą od na przykład kompletnie  przereklamowanego w mojej opinii tajwańskiego Ducky.
Jeśli chodzi o trwałość to naprawdę nie masz się czego obawiać. Problemy mogą sprawiać ledy DIP montowane w wersji z czerwonym podświetleniem - w porównaniu do diod SMD RGB nie są nadzwyczaj trwałe, pojedyncze diody potrafią niestety gasnąć.

Zresztą rzuć okiem na recenzje:
https://www.amazon.com/Corsair-Vengeance...B00CD1FC6G
https://www.amazon.com/Corsair-RAPIDFIRE...B01D8H09TS
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#5
Wiem,że Corsair jest dość quality klawiaturą, ale ja pytam o jakość G Pro :D
Odpowiedz
#6
Na plus na pewno diody SMD, które powinny być niezniszczalne, o ile PCB zostało zaprojektowane poprawnie - a chyba zostało, to w końcu Logitech. Dzięki hybrydowym przełącznikom podświetlenie jest również bardzo intensywne.
Podoba mi się w niej jakość plastików zarówno obudowy jak i keycapsów. K70 ma dosyć liche keycapsy.

Dla mnie G Pro nadal pozostaje jednak klawiaturą membranową i za żadne skarby bym się nie zamienił

PS Opacznie zrozumiałem treść Twojej wiadomości  - powinienem zaprzestać udzielania się na forum siedząc na kiblu :D
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#7
@up
haha kibel jest idealnym miejscem na udzielanie porad na forum ;D

ja też bym nigdy w życiu nie wybrał tych romerów... niemniej pod kątem jakości nie bałbym się o logitecha
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.