• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz
#11
Kupiłem logitecha g403 jednak podczas grania wyślizguję mi się z reki oraz ciężko mi się nim rusza i słabo na nim mi się gra pod względem kształtu nie ma startu do zowie ec2-a i chyba będę go zwracał więc mam pytanie czy w kształcie podobnym do zowie ec-2a znajdę myszkie która posiada sensor 3360/3366 i przełączniki Omrony ?
Odpowiedz
#12
peter - zdecydowanie na dłoń 17 cm ta myszka jest za duża, sama przez chwilę się nad nią zastanawiałam i też mam taką dłoń i obliczyłam że będzie za duża. Polecam mniejszą G203.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#13
Cytat:czy w kształcie podobnym do zowie ec-2a znajdę myszkie która posiada sensor 3360/3366 i przełączniki Omrony ?

Cytat:roccat kone pure owl-eye

Napisz, czego konkretnie się obawiasz w przypadku tej myszy, to może uda się się wyjaśnić wątpliwości.
Odpowiedz
#14
(06-09-2017, 10:57 AM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a):
Cytat:czy w kształcie podobnym do zowie ec-2a znajdę myszkie która posiada sensor 3360/3366 i przełączniki Omrony ?

Cytat:roccat kone pure owl-eye

Napisz, czego konkretnie się obawiasz w przypadku tej myszy, to może uda się się wyjaśnić wątpliwości.


Mysz głównie będzie mi służyła do grania w csa a jak patrze nikt z pro playerów na niej nie gra oraz klawisze wydają mi się ciężkie do klikania jak patrze na zdj na internecie ale trudno chyba kupie i zobaczę jak się na niej gra. Jeszcze się trochę zastanawiam nad zowie ec2-a żeby do niej wrócić ale chyba nie ma sensu z tego względu ,że posiada ona stary sensor i gorsze przełączniki. A o razer deathadder elite to chyba nawet nie myśleć skoro g403 jest za duża ?
Odpowiedz
#15
Akurat przyciski w niej są dobre ;D
to, że nikt z proplayerów na niej gra to nic nie znaczy, zapamiętaj. Każdy ma inne preferencje i może akurat jej kształt Ci będzie odpowiadał
Odpowiedz
#16
Tak teraz jeszcze przeglądam te myszki i natknąłem się na Logitech G Pro a co myślicie o tej myszce ?
Odpowiedz
#17
Logitech g203 jest dużo tańszą i niewiele gorszą alternatywą dla g pro, ale głównym problemem obu myszy logitecha jest kształt, a konkretnie zaokrąglone i mocno wcięte boki. Do tego boki są ze zwykłego teksturowanego plastiku, przez co nie trzyma się jej ani wygodnie, ani zbyt pewnie.
Co do przycisków w roccacie, to są one określane jako jedne z najlepszych, porównywalne z logitechem, z tą różnicą, że logitech ma dobry klik tylko na 2 głównych przyciskach, a roccat na wszystkich. Roccat jest obecnie chyba najlepszym jakościowo producentem myszy.
Odpowiedz
#18
(06-09-2017, 05:47 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Logitech g203 jest dużo tańszą i niewiele gorszą alternatywą dla g pro, ale głównym problemem obu myszy logitecha jest kształt, a konkretnie zaokrąglone i mocno wcięte boki. Do tego boki są ze zwykłego teksturowanego plastiku, przez co nie trzyma się jej ani wygodnie, ani zbyt pewnie.
Co do przycisków w roccacie, to są one określane jako jedne z najlepszych, porównywalne z logitechem, z tą różnicą, że logitech ma dobry klik tylko na 2 głównych przyciskach, a roccat na wszystkich. Roccat jest obecnie chyba najlepszym jakościowo producentem myszy.

aha a między sensorem w roccacie PixArt 3361 a w logitechu Pixart PMW3366DM jest jakaś różnica ?
Chyba przekonałeś mnie do tego roccata i chyba go wezmę :)
Odpowiedz
#19
Oba sensory to ekskluzywne wersje pmw3360. 3366 ma dpi co 50, pozostałe wersje ( w tym 3361) co 100 dpi. Z tego co czytałem 3366 jako jedyny ma stałą wartość smoothingu na wszystkich wartościach dpi, 3360 i 3361 powyżej 2000dpi mają większy poziom smoothingu.
tutaj masz jeszcze recenzję i zdjęcia porównawcze: http://www.overclock.net/t/1629266/spons...iew-by-ino
Odpowiedz
#20
Co do przycisków w KPOE nie zgodzę sie- Roccatowe nie są tak "crispy",są dość mdłe i bez wyrazu. Ale jakosc wykonania myszy to najwyższy poziom :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.