• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do muzy i CS'a do 300 zł
#1
jakie obecnie używasz?
Tracer Raptor (słabe słuchawki i dlatego planuję kupić coś lepszego tym razem)
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
 --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
Nie używam dedykowanej karty muzycznej i nie planuję kupić. Mój model Gigabyte B250M-DS3H.
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
głównie gry trochę muzyki
jakiej muzyki głównie słuchasz?
POP
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
Counter-Strike Global Offensive
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
300 zł
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfortą 
I tu pojawia się problem bo naprawdę nie wiem co odpowiedzieć. Nie potrafię jednogłośnie stwierdzić to czy to. Oby dwie rzeczy są dla mnie bardzo ważne, ale jeżeli już to minimalnie ważniejszy jest komfort, ale tylko minimalnie.
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
Nie wiem jaki typ, ale gram w swoim pokoju, w którym jest chicho.
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Szczerze mówiąc nie wiem, obojętnie.
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Bardzo rzadko.
co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
Przeszkadza mi to, że są nie wygodne i mają trochę słabe audio, no ale z drugiej strony były tanie, więc nie można za dużo narzekać.
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Słuchawki muszą koniecznie posiadać mikrofon do komunikacji. Lepiej gdyby były wokół uszne i wytrzymałe, żeby nie rozwaliły się po upadku z biurka na podłogę.
Odpowiedz
#2
Jakiej wielkości masz uszy? Jak nie są ogromne to...
Do 200 zł bardzo dobre są Somic V2, ale podobnie jak dobre HMC631 ich wygoda nie jest dla wszytkich. Ale i tak napewno są od HMC wygodniejsze ;D Są otwarte, więc nie tłumią ale masz spokój podobno ;)
Odpowiedz
#3
A mają one mikrofon ?
Odpowiedz
#4
nie, ale to nawet lepiej... większość gamingowych słuchawek ma słaby ten mikrofon. Dokupisz sobie Zalman MIC, dołączysz do kabla i masz mikro ;)
Ew., jest to bardzo ciekawy pomysł moim zdaniem możesz kupić słuchawki z aliexpress za ok. 70 zł. Zwą się Salar C13. Przesiadłem się z ISK HF2010 na nie. Dźwiękowo są sztosik, mikrofon jak chcesz to mogę Ci wysłać jak on brzmi ;) No i są tanie. Pozycjonowanie i takie rzeczy są na bardzo dobrym poziomie, wprost nie z tej pólki cenowej (chiny ;p)
Ten mikrofon w Salarze jest znacznie lepszy od tego w zalmanie i póki co nie widziałem tak dobrego mikra w niedrogich sluchawkach.
Ew. jak musisz w Polsi mieć słuchawki z mikrem to weź HyperX Cloud, ale uważaj, mają małą scenę i w lato mogą się troszkę pocić uszy. Ew znowu ;D możesz rozważyć HMC 631, ale lepiej jakbyś je najpierw przymierzył. Jakby siedziały to o resztę (jakość mikrofonu i dzwięku) nie musisz się martwić.
Odpowiedz
#5
albo ISK HD999, które są mega mega wygodne ;) do tego dokup podczepiany pod kabel mic-1 zalmana i będzie git komplet :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.