• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje Sluchawek oraz mikrofonu
#1
Witam otoz potrzebuje sluchawek do Gier typu CS:GO i sluchania muzyki do tej pory uzywalem wszelakie sluchawki firmy Razer jednakze czesto kabel w nich trzeba bylo wyeminiac przez co czesto czulem dyskomfort , prosil bym o polecenie Sluchawek do powyzszych kryteriow poszukuje rowniez mikrofonu (mikrofon ma byc w celach komunikacji z innymi graczami oraz skype itd) calkowita kwota jaka moge na to poswiecic to 2000zl.

Zauwazylem ze tu wzor trzeba zastosowac wiec edytuje post :
jakie obecnie używasz?
Razer Kraken Neon Pro
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
 --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
Uzywam zintegrowanej karty dzwiekowej z plyty glownej B85M-pro3 , jezeli damy rade sie zmiescic w tej kwocie zarowno z sluchawkami jak i mikrofonem to mozecie mi polecic karte DZW pod PCI-E
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
Najbardziej wazne zeby byly stworzone typowo do gier ale tez bym chcial zeby Basem dawaly :)
jakiej muzyki głównie słuchasz?
Rap/Hardstyle/nightcore/metal/Rock
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
CS:GO(priorytet) SC2 WOW LOL HOTS od niedawna proboje cos pykac w overwatch
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
2000ZL zarowno na sluchawki jak i mikrofon
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfortą 
jedno i drugie jest dla mnie wazne ale gdybym mial wybierac to "jakosc dzwieku" byla by wazniejsza, poprzez "komfort" zrozumialem ze jak sie nosza.
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
Gram w pokoju w lato przy otwartym oknie w zime zamkniete (jest ogolem spokoj ptaki cwierkaja szumia drzewka)
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
Nie moge odpowiedziec na to pytanie iz sam nie znam odpowiedzi.
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
Kategorycznie nie gdyz korzystam z PC.
co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
Wszystko mi w nich pasuje nosza sie fajnie i jakosc dzwieku jest nie najgorsza jedyna wada jest to ze Sluchawki Fimry Razer to porazka korzystam z ich produktow dosyc dlugo i  zadnym nie mam problemu po za sluchawkami co srednio pol roku kabel trzeba wymieniac i ten wymieniony kabel to juz masakra siada po tygodniu dwoch.
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Cos na pozor Kraken Pro(to chyba wokol uszne) wyglad niema znaczenia niemam niestety pojecia co to sa "pady"
Odpowiedz
#2
Nie oceniam, masz wolną rękę, ale w Twoim przypadku wydaje mi się że nie ma sensu wydawania tych całych 2k. Tak jak duża część forum, proponowałbym ISK HD9999 + AIM SC808, to będzie jakoś 700 zł + Zalman zm-mic1 lub, jak chcesz mieć lepszą jakość głosu, to jakiś mikrofon pojemnościowy, osobiście mam Reloopa Spodcastera i polecam (około 240 zł). Wyjdzie poniżej 1k a różnica z krakenami taka że szok :D
Odpowiedz
#3
weź zestaw jak pisze kolega wyżej, więcej nie trzeba :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.