• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G640
#1
Hejka. Jakie macie doświadczenia z tą podkładką? Jak wypada na tle innych? Czy jest "długowieczna", nie strzępi się, jak ze ślizgiem , nadaje się dla dużych DPI? Czy "klei", ma jakieś wady itd? Piszcie :D
Odpowiedz
#2
tutaj chyba coś powinno być:
http://www.overclock.net/t/1569101/logit...0-mousepad
z tego co ogólnie czytałem, ma świetny ślizg na początku, ale szybko się wyciera. Nie będę się odnosił do tego, jak prawdziwe są te informacje, bo każdy inaczej korzysta z podkładki.
Odpowiedz
#3
Jestem o krok od zakupienia tego pada w wersji TSM. Czy ta powierzchnia będzie podobna do Goliathusa Speed? Chciałbym właśnie coś "średnio szybkiego" z niskim "static friction" i wysokim feedbackiem.
Odpowiedz
#4
Jak chcesz coś szybkiego z małym tarciem to weź DM Pada, naprawdę jest gitara
Odpowiedz
#5
Jak wypada jakość wykonania oraz ślizg DM Pada do G640 z obszytymi bokami? Proszę o małe porównanie :D
Odpowiedz
#6
Jakość w obu przypadkach jest dobra, nie ma się do czego przyczepić nawet na siłę. Boki są lepsze w DM Padzie, bo są mocne, ale niektórym one przeszkadzają (ja też wolę nieobszyte boki lub bez szwów, ale te w DMie mi nie przeszkadzają). Co do ślizgu to obie podkładki mają bardzo fajny, ale G640 jest troszkę wolniejsza, jakby większa precyzja (łatwiej się kontroluje wolniejsze ruchy). W dużej mierze jest podobnie , DM Pad też świetna kontrola no i podkładka szybsza, wcale nie mamy gorszego wyczucia myszki. Lepsza cenowo no i do dynamicznych gier lepsza ^^ Obie bardzo udane, ale osobiście wolę mimo wszystko DMa
(nieznacznie)
Na G240 (to samo co G640, mniejsza) grałem w BF3 sporo i dobre rezultaty osiągałem (tak na swoim peeku z 35-40% celności). W DMie, którego mam od niedawna gram jedynie w SW Battlefronta z 2016 i gra się przyjemnie.
Krótko mówiąc - coś wolnieszego, chudszego, z fajnym, wolnym, mocno materiałowym feelingiem - logitech. Szybsza, "luz w ruchu" (w G640 jest jakby lekkie hamowanie ruchu), do tego dobra kontrola i wyczucie, cena, wielkość, jakość - DM Pad.
Odpowiedz
#7
Spróbowałem Goliathusa na G403 (dziwnie musiało to wyglądać,gość w sklepie co tacha swoją myszkę i jeździ po podkładce XD) i stwierdzam, że powierzchnia G.Speed jest zbyt "śliska" i oliwkowa i z zerowa kontrola. Potrzeba mi czegoś szybszego od G-SR ale leciutko wolniejszego od Goliathusa, na nim myszka latała jak opętana. Dobrze by było żeby podkładka nie kleiła i miała mały opór. Jakieś rady? :c
Odpowiedz
#8
No G240 (czyli mniejsza G640) jest taka mniej więcej, ale jest średnio szybka
Odpowiedz
#9
G640 w wersji Teampad ma coating który powinien dodać szybkości, w takim razie pad dla mnie idealny?
Odpowiedz
#10
żaden nie będzie idealny ;p
moze być ten G640 troszkę za szybki
z kolei nie lubisz "naoliwionych" powierzchnii ;D czyli Taito itp. odpada
a jak Ci się QCK używało?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.