• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik ~350zł
#1
    • twój budżet: ~350zł
    • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) : Mechaniczna
      - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

      1. czy masz masywne dłonie czy nie? : Raczej dosyć masywne.
      2. czy dużo piszesz na klawiaturze? : Co najmniej 4-5h dziennie. 
      3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? 60% pisanie, 40% gry. Skłaniam się ku blue.
    • czy chcesz podświetlenie? : Nie jest to "Must have", ale byłoby mile widziane.
    • czy chcesz makra? : Są dla mnie zbędne.
    • czy chcesz dodatkowe klawisze? : Jak coś się znajdzie to ok, jak nie to nie będę płakał.
    • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? : Mile widziana.
    • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? : Mile widziana wersja pełnowymiarowa.
    • twoje uwagi (wygląd, firma): Żeby nie świeciła się jak psu jajca.
Jak na razie, przejrzałem pozostałe tematy na forum, i wybrałem sobie kilka polecanych faworytów w swoim przedziale cenowym, mianowicie: Fnatic Gear Rush na mx Cherry Blue, Game Titan KM02 na kalihah, a Poseidon Z Illuminated. Potrzebuje jednak opinii człeka znającego się na rzeczy, którą z nich brać i dlaczego? A może jednak warto zdecydować się na jakąś inną? Osobiście skłaniam się ku Fnaticowi bo ścieranie się gumy i klawiszy aż tak mi nie przeszkadza, a do 350, nie widzę zbytnio nic lepszego. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.
Odpowiedz
#2
Jak grasz to polecam browny. Dobry kompromis.
Wg mnie najlepsze wyjście to dołożenie do Pro L White LED od CM :P Jeżeli poskapisz tych 5 dych to Fnatic będzie też dobra opcja.
Odpowiedz
#3
Fnatic dobry pomysł, ale uważaj na mały shift. Oczywiście pod względem, że jest na promocji.
Ten Delux byłby dobry, gdyby diody tak nie raziły, mam go i to podświetlenie średnio mi pasuje. Nie polecam, nie odradzam.
Moim zdaniem możesz brać Blue, jeśli akceptujesz głośność.
Kailh od Cherry różnią się tym, że są nieco "luźniejsze", bardziej skłaniają się do liniowych przełączników i mają inaczej zaakcentowany schodek. Są ciut lepsze do gier, w pisaniu jest podobnie, ale być może minimalnie lepiej pisze się na Cherry, w dużej mierze jest podobnie.
Odpowiedz
#4
Dzięki za pomoc, wziąłem Fnatica z blue na promocji, wersja US z długim Shiftem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.